Zavrieť

Porady

Exotická dovolenka - kedy a kam?

Ahojte,

viete poradiť exotickú dovolenku či už v južnej amerike, afrike alebo juhovýchodnej ázii v dostupnej cene?

Zatiaľ sme 4-5 a tak by sme asi aj išli, vyzerá to na Thajsko na Február 2009 Cca 3 týždne.
Viete odporučiť iné destinácie, príadne aké máte skúsenosti.
Už som čítal aj cestopis ako 2 šli len s letenkou do Laosu,Thajska a ubytovanie si našli sami a len cestoval.

podla infa z netu to vychádza cca 50 tisíc mesačne pobyt v Thajsku.

ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bonita je offline (nepripojený) bonita

    na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac bonita
    Ked aj zaujimava - tak Rio de Janeiro a najkrajsia plaz sveta Copacabana. Boli sme tam, letenky len 800 euro, hotel uz neviem, ale vyslo nas to na 35 tis. dokopy na osobu 12 dni pobytu s ranajkami a 2 dni na let. Obedy , vecere, vreckove plus k tomu. Vyber hotela je velky na hotels.com. A letov je vela, z roznych letisk, a rozne ceny. Zazitok na cely zivot. Rio je nadherne.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Clone1 Pozri príspevok
    Ahojte,

    viete poradiť exotickú dovolenku či už v južnej amerike, afrike alebo juhovýchodnej ázii v dostupnej cene?

    Zatiaľ sme 4-5 a tak by sme asi aj išli, vyzerá to na Thajsko na Február 2009 Cca 3 týždne.
    Viete odporučiť iné destinácie, príadne aké máte skúsenosti.
    Už som čítal aj cestopis ako 2 šli len s letenkou do Laosu,Thajska a ubytovanie si našli sami a len cestoval.

    podla infa z netu to vychádza cca 50 tisíc mesačne pobyt v Thajsku.

    ďakujem
    Neviem to tu prilepiť ,ale daj si vyhľadať tému Dovolenka v Thajsku a peštuduj.Ak ťa bude niečo zaujímať tak mám skúsenosti nakoľko som v Thajsku bol 25x opýtaj sa , rád poradím.
    V prvom rade ak plánuješ cestu na február 2009 tak si už teraz rezervuj letenku.ja tento rok idem november a letenku mam rezervovanú už od januára za 18.800 z Viedne, čo je neskutočne nízka cena na hlavnú sezónu.

    ErickC je offline (nepripojený) ErickC

    som kto som... ErickC
    Vcera sme sa bavili ze kam pojdeme tento rok na dovolenku. Mna napadla nejaka exoticka dovolenka uz ma ta klasika ako je Chorvatsko, Bulharsko a Spanielsko nebavi chcem nieco lepsie. Len este neviem ze co. Dajte nejake tipy
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Soky9 ty musíš mať strašne veľa peňazí keď chcem exotickú dovolenku
    ErickC cely rok sa nezastavim tak apson cez leto si chcem dopraite poriadneho kludu a trosku luxusu nezaskodi
    viluska exotiku by som veru brala ale s malym dietatom nehrozi
    jsf Tak prave to Thajsko je celkom fine - infrastruktura na vybornej urovni, po anglicky sa dohovoris, sluzby vacsinou na lepsej urovni nez na Slovensku, a naviac vyjde celkom lacno (najdrahsia polozka je letenka) Len do Thajska sa nechodi v lete
    Sykorkaa ja by som skor chcel nieco ako kuba alebo nejaky ten karibic ale je to dost drahe a ked uz mam zapaltit tolko penazi tak nech to stoji za to a aj nieco vidim vyvalovat na plazi sa mozem aj v grecku a o polovicu lacnejsie
    JankaLakatosova Ahoj. Minulý rok aj my sme boli na exotickej dovolenke v Thajsku! My sme vybrali destinacou tu!
    http://www.firotour.sk/last-minute-e...l#.VMjcEWjF-CM
    ErickC kamaratka mi poradila ze ak chcem zazit exotiku a aj nieco vidiet nech skusim poznavaci zajazd ona bola minuly rok v Peru na takom zajazde a ze lepsiu dovolenku nezazila tak to idem pozriet ci by ma take nieco bavilo nechcem sa na dovolenke ustvat
    taiko cokolvek cez SK cestovku je predrazene. Ak si to urobis na vlastnu past, usetris aj 20%
    ErickC no ja by som na vlastnu pest do africkej puste alebo niekde do mexika veru nesiel na to sa mam moc rad aby som riskoval nieco take radsej pojdem cez cestovku
    viluska ešte niekam sem neďaleko by som vlastnú päsť išla ale do exotiky určite nie
    Radka08 My sme sa vrátili pred dvomi týždňami z Kene a bolo to fajn. Určite sme sa neuštvali, skôr to bol totálny relax a vypnutie. Úplné ticho, málo ľudí, proste kľud.
    A keď chceš vzrúšo, tak ideš na výlet do typickej africkej dediny alebo na safari
      zbaliť

    Natalka45 je offline (nepripojený) Natalka45

    Natalka45
    prosim poradte mi chcela by som kupit nejaky exoticky zajazd aspon na 10 dní viete mi poradit na koho sa obratit?
    23 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    arizona skus cestovnu kancelariu,alebo pouzi GOOGLE
    Jeremy21 skús najprv napísať kam by mal byt ten zájazd a kolko by mal stat
    lubko6394 Však ak by vedela kam chce ísť použila by gúgl
    Natalka45 kam by mal byt neviem ale cena tak do 2000€ potrebujem vypadnut a vypnut hlavu, uz som prepracovana 4 roky nonstop v praci
    TiboCesty Do 2000e pre koľko osôb? A v akom termíne? Apríl, Máj by vyhovoval?
    Natalka45 už som našla koncom aprila odlietam
    Jeremy21 a kam teda ides? a ides na vlastnu päsť či cez cestovku??
    Natalka45 idem do Nepálu a idem cez cestovku chcem vypadnut ale nechcem tam byt uplne sama tak aj preto cestovka hadam spoznam v pohode ludi hlavne potrebujem vypnut hlavu a oddychnut
    Jeremy21 a koľko ta to cele vyslo? ja by som asi cez cestovku nesiel, je to na jednej strane bezpecnejsie ale aj drahsie
    Natalka45 ja som najprv uvazovala ist bez ale ist sama do takej krajiny neriskujem tak som sla cez victory maju dobru ponuku a mnozstvo zajadov nepál ma vysiel tk akurat ale rozmyslala som nad Bali najprv
    Jeremy21 victory? to je co zac to nepoznam
    Natalka45 som si to skrátila cestovka sa vola Victory travel vacsinou robia poznávacie zájazdy
    Jeremy21 tak toto mi uz hovori viac ale oni su skor na poznavacie zajazdy ako na obycajne dovolenky
    Sixon ja som bol minuly rok s victory travel na poznavacom zajazde na kube a musim povedat ze to bolo super viediet vsetky tie historicke pamiatky a tie ich stare auta zeriem videl som tam aj auta ktore vyzerali akoby prave vysli z linky super dovolenka urcite budes spokojna
    Jeremy21 tak kuba je zaujimave miesto ale zit by som tam nechcel a kolko ta stal ten zajazd a na ako dlho?
    lujza.j Sa bavim na tomto "vlakne" jeden si tu "keca"sam so sebou...aby si sa nezamotal
    Jeremy21 ešte stále sa chystáš do Nepálu keď tam bolo zemetrasenie?
    Natalka45 ja idem az koncom juna a v cestovke ma ubezpecili ze dovtedy by to malo byt ok a moju dovolenku by to ohrozit nemalo
    Peggynka Tam si teda "oddýchneš",vidieť takéto tragédie.Tam sa za dva mesiace veľa nezmení na tom stave.
    lujza.j Peggy...tam sa uz nezmeni nic...nie to este za dva mesiace....asi zavolam do tej cestovky co tu omielaju v tomto vlakne...co o nich tu drizdaju...
    Peggynka Však zisky za každú cenu,nie ? Ja si neviem predstaviť "dovolenkovať" v krajine,kde je chudoba.
    lujza.j nie si sama..ani ja...treba mat nato asi zaludok-povahu....
    Natalka45 Mozte by statsne do nepalu nejdem a keby ste neboli take zavistlive tak by ste mozno vedeli ze to nemala byt klasicka dovolnka ale poznavaci zajadz historie nepalu a ked sa stalo to zemestrasenie zo zajazdu sa mala sta expedicia na pomoc ludom v nepale!!!
      zbaliť

    Exotická dovolenka - kedy a kam?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.