Zavrieť

Porady

vošky na fazuli

dobry den prajem už druhý rok mi nivočia fazulu vošky,koncom leta sa stratia,zakvitne ale nedozrie,je to počasímalebo je v pôde,,dalejmi túto zimu zničila fazuľu mucha,,neviem nazov,ktora ju prevrtala,fazulu som vysadila,znovu sa objaví ,je tento škodca vo fazuli alebo v zemi,je nan nejaký postek? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    var24 Pozri príspevok
    dobry den prajem už druhý rok mi nivočia fazulu vošky,koncom leta sa stratia,zakvitne ale nedozrie,je to počasímalebo je v pôde,,dalejmi túto zimu zničila fazuľu mucha,,neviem nazov,ktora ju prevrtala,fazulu som vysadila,znovu sa objaví ,je tento škodca vo fazuli alebo v zemi,je nan nejaký postek? dakujem
    Doporučujem urobiť postrek proti voške SUDIN 600 EV v čase kvitnutia. Tým, že postriekaš fazuľu nebudú v nej chrobáčiky, ale pre istotu keď fazuľu pozbieraš, dobre dosušíš daj ju na niekoľko dní do mrazničky a potom skladuj v dobre uzatvorenej fľaši na suchom mieste.

    liviar je offline (nepripojený) liviar

    liviar
    tiež som mala problém, že suchú fazuľu požierali chrobáčiky. Teraz vysušenú fazuľku dám na niekoľko dní do mrazničky a je pokoj

    var24 je offline (nepripojený) var24

    asitaký obyčajný človiečik var24
    zdravim,predpokladam ,že si skuseny zahradkar ,na izbovych kvetoch v pazuchach listov su take vatove hrče,vsimla som si ,že z toho vyliezaju ,take drobne chrobaky,už som to aj striekala nejakym chem. prostriedkom ale musela som voskovec vyhodiť ,lebo som sa toho nešla zbaviťporad niečo rozumne vdaka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.