Zavrieť

Porady

dovolenka v chorvatsku

ahojte chceme ist na dovolenku vlastnym autom na blind do chorvatska sme 2 pary a jeden 8rocny chlapec pred 3 rokmi sme boli na baske bolo tam krasne ale chcely bi sme vyskusat nieco nove poradte moja predstava ubytovanie jedna 2 jedna 3 auto odparkovane pri dome terasa zahradny gril skor nejake kludne miesto na oddych pekne prostredie dakujem za odpoved zhruba sa jedna termin od 17.7 do 24.7
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    parkaa Pozri príspevok
    ahojte chceme ist na dovolenku vlastnym autom na blind do chorvatska sme 2 pary a jeden 8rocny chlapec pred 3 rokmi sme boli na baske bolo tam krasne ale chcely bi sme vyskusat nieco nove poradte moja predstava ubytovanie jedna 2 jedna 3 auto odparkovane pri dome terasa zahradny gril skor nejake kludne miesto na oddych pekne prostredie dakujem za odpoved zhruba sa jedna termin od 17.7 do 24.7
    Ja som bol pred nejakym casom tu:
    http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/p...rtmany-marija/
    Pohodovy majitel, da sa s nim dohodnut na hocicom. Toto ubytovanie splna uplne vsetko, co pises. (je to kontakt priamo na majitela ubytovania - nie cez cestovku)

    Inak na tej stranke
    http://www.ubytovanivchorvatsku.cz
    najdes kontaktny priamo na sukromnych ubytovatelov...nemusis ist uplne na blind. Staci zavolat a dohodnut s prenajimatelom termin. Nam sa to osvedcilo. Pri kontakte je aj info, akou recou sa da dohovorit s prenajimatelom.

    dovolenka v chorvatsku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.