Zavrieť

Porady

fotky z mobili do počítača

Chcela by som sa spýtať, ako mám dať fotky z mobilu do počítača. Mám k mobilu aj káblik, ale keď to napojíme, nič sa nedeje.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    premiko je offline (nepripojený) premiko

    premiko
    - skus napisat aspon o aky mobil ide, tan kablik si uz mala? a daky softik k tomu ne ? ...

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Ten káblik si dostala s mobilom? Ak áno, tak to nie je asi káblik na sťahovanie fotiek zmobilu do počítača. Ak máš originál káblik, tak sa dá na nete stiahnuť k nemu softwér. Ja mám aj kábel - bol k nemu aj softwér, aj bluetooh a tiež bol k nemu aj softwér. Skús si podľa typu mobilu pozrieť na nete softwér ku kábliku.

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Softférové CD som našla úplne na dne krabice k mobilu. Najprv som si myslela, že ho vôbec nemám, ale bolo tam.
    Počítač by mal napísať, že sa zistil nový hardwér, alebo skús cez ikonku Tento počítač pozrieť, či počítač našiel mobil.
    Ak nie, tak sa spýtaj sa u predajcu, alebo pohľadaj na nete .

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Ja mám zase CD so SW, ale za svet neviem nájsť ten prepojovací káblik, aj keď viem, že som ho spolu s telefónom dostala. Myslíte si, že sa dá kúpiť aj zvlášť?

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Olice Pozri príspevok
    Ja mám zase CD so SW, ale za svet neviem nájsť ten prepojovací káblik, aj keď viem, že som ho spolu s telefónom dostala. Myslíte si, že sa dá kúpiť aj zvlášť?
    Agentúra JPP mi povedala, že dá, a volá sa to USB káblik k telefónu. V mobilshope, u predajcov telefónov, alebo u predajcov PC. ( Hovorcovia agentúry - moje deti)

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Dav Pozri príspevok
    Agentúra JPP mi povedala, že dá, a volá sa to USB káblik k telefónu. V mobilshope, u predajcov telefónov, alebo u predajcov PC. ( Hovorcovia agentúry - moje deti)
    Ďakujem agentúre JPP , ale aj tebe za sprostredkovanie informácie .

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Káblik na prenos dát medzi PC a mobilom sa určite dá zakúpiť aj zvlášť pre každý novší telefón. Súčastou býva aj príslušný soft. Bližšie info napr na mobilmania...

    Jeden je offline (nepripojený) Jeden

    Jeden
    Telefón je značka Samsung SGH-Z240E ale program tam neni. Nevie mi niekto povedať ako ho stiahnuť?

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    Skús hladať na stránkach Samsungu, a ak sa ti nepodarí tak potom len vygoogliť:-)

    premiko je offline (nepripojený) premiko

    premiko
    - tento typ telefonu myslim podporuje pamätovu kartu, mozno by si to mala jednoduchsie, ovsem ak mas citacku kariet, stahovat z tejto karty priamo do PC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.