Zavrieť

Porady

Fajčiar a nefajčiarka - dilema

Ahojte,
som nefajčiarka, ten zápach nemôžem ani cítiť. Môj priateľ je silný fajčiar a v tom je ten problém. Zo začiatku som mu to tolerovala, nefajčil až tak veľa, no už sme spolu tri roky a on fajčí čím ďalej tým viac. Mám ho rada ale neznášam ten cigaretový pach. On je tvrdohlavý a nedá si povedať. Ľúbim ho takého, aký je, no s týmto sa neviem zmieriť. Neviem, či to nemá vplyv aj na náš sexuálny život. Za tento rok sme boli spolu len dvakrát. On hovorí, že nemá chuť. A tak si žijeme jeden vedľa druhého ako veľmi dôverní priatelia ale ja chcem aj vášeň. Nechcem to riešiť rozchodom, mám ho rada, no už som aj zabudla ako vyzerá vášnivý bozk...
Usporiadat
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Braňo Pozri príspevok
Pokial viem, fajcenie nema vplyv na chut sexovat. Takze problem bude niekde inde. Ludia su aj po 20 tich rokoch castejsie spolu nez 2x.

Žiaľ mýliš sa, chuť možno je, ale na schopnosť má vplyv fajčenie.


Nemylim. Mozno po 30 tich rokoch fajcenia mu nebudu uz stihat pluca pri tom poteseni a bude fucat, ale ak ma nejaky vplyv na potenciu, tak veeeeelmi zanedbatelny.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

osky Pozri príspevok
neviem posudit ci su zdravsie cigarety alebo tabak,ale vyfajci podstatne menej,okrem toho tabak mi tak nesmrdi ako tie cigarety.
kukučka Pozri príspevok
jednoznačne tabak, nielen kvôli papieru a lepidlu, ale do cigariet sa pridáva množstvo všelijakých prísad
Braňo Pozri príspevok
HMMMM, to znie akoby fajčenie tabaku bolo zdravšie.
a nie? dym z fajky je voňavejší
nechce sa mi to teraz hľadať, dávnejšie som kdesi prikladala linky, tuším do témy ako prestať fajčiť
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Nebudem sa hádať, ale dôkazy sú a je to dávno známe.
Plodnosť mužov
Fajčenie u mužov často zapríčiňuje poruchy erekcie. Tento účinok, spôsobený predovšetkým poškodeniami ciev vedúcim k poruchám prekrvenia, sa prejavuje nielen u starších mužov. V americkej štúdii, ktorá sledovala 2 115 mužov sa napr. zistilo, že u štyridsiatnikov, ktorí denne fajčili, bol výskyt porúch erekcie až 2,7-násobne vyšší v porovnaní s nefajčiarmi. Fajčenie okrem toho zhoršuje kvalitu spermií, ktoré sú u fajčiarov pomalšie a chorobne zmenené. Tvorba spermií je mimoriadne citlivý proces a viaceré látky obsiahnuté v tabakovom dyme majú priam devastujúci vplyv na ich množstvo. Celkovo sa tak u muža zhoršuje potencia a reprodukčné schopnosti klesajú.
O rakovine, skracovaní života a smrade ani nebudem hovoriť.
0 0
slecna slecna

slecna je offline (nepripojený) slecna

Ahoj.

Fajcenie je velmi skodlive aj na sex. Ale to co si opisala to je uz vacsi problem.
A ako casto ste spolu spavali na zaciatku? 2X do roka je veeelmi malo a nesplna to ani taku povinnost po dlhych rokoch.
Vas problem nebude iba to ze fajci ale mala by si najst aj iny.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať