Zavrieť

Porady

Vybielená mailová pošta-prečo a čo ďalej?

Som šokovaná, nahnevaná a ešte všeličo iné. Zistila som, že mám úplne vybielenú mailovú poštu, proste čistú, bez jediného údaja. Napadli ma len dva dôvody. Buď sa mi do nej dostali tí, čo som im dovolila môj počítač používať alebo niekto iný, a z mojej súkromnej pošty sa stala asi pošta verejná. Tí prví sa dušujú, že s tým nemajú nič spoločné a ani nepredpokladám, žeby sa mi dostali do pošty, lebo nie sú počítačoví experti. No a prípadne ten druhý dôvod, nechcem ani domyslieť. Pretože ani ja nie som počítačovo veľmi gramotná, chcela by som niekoho z poraďákov poprosiť, či by mi nevenoval chvíľu z volného času a neozrejmil mi, čo sa to s mojim počítačom a poštou stalo. Ako na potvoru, nik z mojich známych, čo by mi s tým pomohol, nie je dostupný. Treba okrem výmeny mailu urobiť aj niečo iné? Ďakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
RudyB RudyB

RudyB je offline (nepripojený) RudyB

Mne sa to osobne nestalo ale známemu áno. Petra neviem ti poradiť ako stratenú poštu získaš späť, ale poradím ti ako sa voči tomu chrániť.

Postup je jednoduchý:

vytvor si dva poštové účty na rôznych serveroch napr.:

hlavny@gmail.com
zaloha@zoznam.sk

na poštovom účte hlavny@gmail.com si zvoľ možnosť preposielať správy na iný mailový účet a to na zaloha@zoznam.sk
Ak ti príde správa na
hlavny@gmail.com tak ti ju automatický pošle na zaloha@zoznam.sk.
V prípade, že sa ti stratí pošta na jednom mailovom účte máš ju v zálohe na druhom.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

RudyB Pozri príspevok
Mne sa to osobne nestalo ale známemu áno. Petra neviem ti poradiť ako stratenú poštu získaš späť, ale poradím ti ako sa voči tomu chrániť.

Postup je jednoduchý:

vytvor si dva poštové účty na rôznych serveroch napr.:

hlavny@gmail.com
zaloha@zoznam.sk

na poštovom účte hlavny@gmail.com si zvoľ možnosť preposielať správy na iný mailový účet a to na zaloha@zoznam.sk
Ak ti príde správa na
hlavny@gmail.com tak ti ju automatický pošle na zaloha@zoznam.sk.
V prípade, že sa ti stratí pošta na jednom mailovom účte máš ju v zálohe na druhom.
Ďakujem, Rudy.Pošta je už dávno spať. Ale aj to ostatné mám vyriešené tak, ako to popisuješ. Ale aj tak vďaka. Škoda, že si prišiel tak neskoro. Inak, rada Ťa vidím na Porade
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať