Zavrieť

Porady

kuchynská linka z masívu

Ahojte!Chcem si dať vyrobiť kuchynskú linku z masívu na mieru,ale nepoznám žiadnych šikovných stolárov,o ktorých by som vedela,že robia pekne,teda niesu na nich sťažnosti a robia za prijateľnú cenu.Kuchynskú linku chcem v rustik.štýle.Má niekto prosím osobnú skúsenosť a vie niekoho odporučiť?Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    no ja by som vedela ale podla toho kde byvas.
    v trencianskom okrese mam dvoch kamaratov-stolarov-maju vlastnu firmu a robia krasny nabytok a myslim ze za dobre ceny.
    napr.min.rok robili kuchynu mame jedneho z nich-je fakt super a mne prave pred tyzdnom namontovali vstavanu skrinu-navrhla som si ju sama-presne rozmery,rozvrhnutie polic a vesiakov...vsetko urobili presne podla mojej predstavy a krasne.
    vysoka cca 3m a dlha 4m stala 60 000 Sk,ale samozrejme ze zalezi aj od materialu.
    asi masiv by bol drahsi,neviem.
    s velkymi oficialnymi firmami nemam skusenosti,ja si vsetko davam robit u znamych,ktori maju firmy na to co mi treba.
    Ked tych ludi poznam,aspon viem aku pracu odvedu a ozaj som zatial neobanovala.
    aj plastove okna som si tak davala a som max.spokojna aj s cenou.

    kuchynská linka z masívu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.