Zavrieť

Porady

Dovolenka v Podgore, alebo v Podace???? Kto poradí?????

Rada by som sa dozvedela nejaké info o Podgore alebo v Podace...chystám sa na nejakú last minute v týchto castiach chorvatska s 5. roc. dieťaťom. DOPORUČUJETE?????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jurho je offline (nepripojený) Jurho

    Jurho
    Ja som bol v Podgore,neviem,nemam to s čim porovnať,ale bola to fajn dovolenka nemalo to chyby...
    Ono sa neda len tak poradit - napis aspon ci ides sama a co od dovolenky ocakavas - 100 ludi - 100 chuti...
    Ako rodinna dovolenka to bolo fajn.
    A co sa tyka mora - pristupu, plaze - tiez super aj pre deti...

    lenkka81 je offline (nepripojený) lenkka81

    som... :-))) lenkka81
    Ahoj Jurho...dik za info, už som myslela, ze tam nikto nebol:-))), idem s manželom a dcérkou/5/. Nemám rada pláže, kde nevidís konca a ked sa nechás nedajboh chvílku unásať na nafukovačke, nevies trafiť k vlasnému ležovisku:-)))), také to bolo v taliansku. Ja ocakávam hlavne troska sukromia na pláži, nejaké zakutia a hlavne, aby som za chrbátom nemala nejaký hlavný ťah...tj. hučiace autá, chcem vypnuť a hlavne relaxovať. Tá Podgora sa mi celkom pozdáva. Náhodou skúsenost s CK EZOTOUR v tejto oblasti nemás??? Ja som bola 2x v Baško Polje, tam bolo super, vrele doporučujem a 1 x v Orebiči/Vala Mokalo/ a aj tam sa nam velmi pácilo, také dačo by som si predstavovala...čo ty na to?

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    lenkka81 Pozri príspevok
    Rada by som sa dozvedela nejaké info o Podgore alebo v Podace...chystám sa na nejakú last minute v týchto castiach chorvatska s 5. roc. dieťaťom. DOPORUČUJETE?????
    Podgora je krásna , v Podaci som nebol. Ak budeš autom tak to máš blízko aj do Makarskej odporúčam nevynenechať prechadzku po Makarskej rive a pohľad na Vošac.

    Jurho je offline (nepripojený) Jurho

    Jurho
    Myslim,ze ja to tam presne ako si predstavujes.....
    skus dat do google - obrázky - Podgora..........
    toto sú také základné a vystihjujú to........
    http://www.adrialin.sk/pics/podgora/podgora_05.jpg
    http://chorvatsko-ubytovani.com/podg.../Podgora11.JPG
    http://www.dianagroup.cz/detail/podgora_palmy.jpg
    http://www.dianagroup.cz/detail/podgora_apartmany.jpg

    juuuuuuj.....jak by som as tam rad vratil...........(nemas jedno miesto v kufri volne )

    lenkka81 je offline (nepripojený) lenkka81

    som... :-))) lenkka81
    Dakujem vsetkým radcom, pomohli ste mi v rozhodovaní...snád som dobre vybrala :-)))))

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    lenkka81 Pozri príspevok
    Dakujem vsetkým radcom, pomohli ste mi v rozhodovaní...snád som dobre vybrala :-)))))
    Podgora je také malebné miestečko, nie je tam taký ruch ako v Tučepoch a v Makarskej. Prajem krásnu dovolenku, hneď by som išla, keby sa mi dalo.

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    Cestovná kancelária: Globtour CK Bratislava
    Krajina: Chorvátsko
    Termín: 21.- 28. jún 2003
    Počet osôb: 2 dospelí, 1 dieťa do 10 rokov na prísteľke -zdarma
    Cena: 14 272,- Sk
    Miesto: Južná Dalmácia- Podgora
    Ubytovanie: hotel Mediteran
    Stravovanie: polpenzia, raňajky- švédske stoly
    večera- servírovaná, výber z 3 jedál, 3 chody
    s nápojmi pre dospelé osoby
    klimatizovaná reštaurácia


    Hodnotenie:
    Ubytovanie v dvojpodlažných pavilónoch štandardnej kvality. Každá izba mala svoj balkón s posedením. Na izbe nebola chladnička, ale ochotne nám zobrali veci do chladničky v kuchyni. Strava bola pestrá a chutná, platiaci dospelí mali k večeri nápoj podľa vlastného výberu. Osvieženie poskytovala aj klimatizovaná reštaurácia. Okolie Podgory je ako stvorené na prechádzky, či sa už vyberiete po promenáde smerom na juh do najbližšieho letoviska, alebo do olivových hájov nad Podgorou popretkávaných cestičkami vedúcich až ku pamätníku 2. svetovej vojny- Krídlo čajky s amfiteátrom, odkiaľ je pekný výhľad na celú Podgoru, prípadne navštívite Starú Podgoru s opustenými domami a kostolmi. Masív Biokova nad Podgorou bol fascinujúci, najmä cesta vedúca do Medžugorja v Bosne a Hercegovine, ktorá sa strmo vinie ako stužka po jeho úbočí, lákala vydať sa po nej a vystúpiť na najvyšší vrch Biokova Sv. Jure. Z pestrej ponuky fakultatívnych výletov, si každý mohol vybrať, čo mu vyhovuje: výlet loďou na ostrovy Hvar a Brač, s prehliadkou starobylej rybárskej dedinky Vrboska, kúpaním na Zlatom rohu a rybacím piknikom na lodi, celodenný, prípadne výlet autobusom do Dubrovníka a pre tých s dobrodružnejšou povahou Canoe safari na rieke Trebiža. Nočný život ponúkala promenáda so svojimi reštauráciami, kaviarničkami a barmi. Spestrením večerného programu bolo vodné pólo medzi miestnymi tímami, odohrávajúce sa vo vyhradenom a osvetlenom priestore podgorského prístavu, ktoré každý večer prilákalo množstvo divákov. Komu to nestačilo, mohol sa vybrať do Tučepi alebo Makarskej. Nezabudlo sa ani na milovníkov adrenalínových športov, tí si mohli vychutnať jazdu na banáne, vodných lyžiach či skútri, prípadne vyskúšať parasurfing. Tí pokojnejší sa uspokojili aj s vodným bicyklom alebo loďkou. Cvičeniachtiví dovolenkári si mohli každé ráno zacvičiť aerobic s cvičiteľkou, prípadne si poobede zahrať tenis na tenisových kurtoch s možnosťou požičania potrebného športového náradia. Chcete si dať urobiť nový účes na večer alebo si dopriať uspokojivú masáž? Žiadny problém, aj tieto služby boli dostupné priamo v hoteli Mediteran. Dovolenka v Podgore určite uspokojí aj tých najnáročnejších dovolenkárov.

    Dovolenka v Podgore, alebo v Podace???? Kto poradí?????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.