Zavrieť

Porady

Ktory softver vybrat???

Prosim Vas vedeli by ste mi poradit aky softver kupit pre firmu zaoberajucu sa internetovym predajom.
Potrebujeme:
- podvojne uctovat
- fakturovat
- viest sklad
- prepojenie fakturacie so skladom
- pokladna
.....
Nemame zamestnancov.
Firma je platcom DPH.

dakujem moc za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    obroni je offline (nepripojený) obroni

    obroni
    dakujem za rychlu odpoved, skor by som potrebovala odporucanie, ktory z nich je naozaj cenovo a funkcne dobry. Ake mate skusenosti.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Budeš mať odpovede od 10 poradákov, každý pracuje s iným sw a každý Ti odporučí ten svoj. Musíš vyskúšať demo verzie a ktorý Ti sadne najlepšie, ten si kúpiš.

    obroni je offline (nepripojený) obroni

    obroni
    Tak jasne, ale ono vela napriklad zavazi aj komunikacia s predajcom, aktualizacie, celkova spokojnost.
    Kedze nemam ziadnu skusenost a nie je to zalezitost za tisic korun, nerada by som kupit blbost a potom menit. :-(

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Najviac rozšírené sú programy od KROSu, MRP, POHODA (Stormware), Money (Cígler software), SofTip,


    www.kros.sk
    www.mrp.sk
    www.pohoda.sk
    www.money.sk
    ,,,,,,,,,,,

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    obroni Pozri príspevok
    Prosim Vas vedeli by ste mi poradit aky softver kupit pre firmu zaoberajucu sa internetovym predajom.
    Potrebujeme:
    - podvojne uctovat
    - fakturovat
    - viest sklad
    - prepojenie fakturacie so skladom
    - pokladna
    .....
    Nemame zamestnancov.
    Firma je platcom DPH.

    dakujem moc za rady
    obroni Pozri príspevok
    dakujem za rychlu odpoved, skor by som potrebovala odporucanie, ktory z nich je naozaj cenovo a funkcne dobry. Ake mate skusenosti.
    Pri tejto kombinacii vstupnych udajov je dost narocne trafit spravnu odpoved. Okrem popisu funkcnosti je nutne uviest, napriklad, aj informacie o pocte poloziek. Napriklad, softver zvladajuci "lavou zadnou" 1 novu skladovu polozku pridavanu 1 krat za tyzden sa nemusi dokazat rovnako lahko vysporiadat s 1 skladovou polozkou pridavanou kazdu minutu.
    To iste plati o pocte faktur, pocte obratov cez pokladnu a t.d.
    Takychto poziadaviek je dost vela a treba ich formulacii venovat pozornost este skor ako zacnete vyberat ten "vas" softver.

    Ktory softver vybrat???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.