Zavrieť

Porady

Zmena sumy rodičovského príspevku od 1.9.2008

19.7.2008 bolo v Zbierke zákonov vyhlásené
Opatrenie Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky o ustanovení sumy rodičovského príspevku

Číslo opatrenia 267/2008 Z.z.
Číslo čiastky Z.z. 106/2008
Účinnosť od 1.9.2008

Suma 4560,- sa nahrádza sumou 4780,-
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Dobrý deň, mení sa výška rodičovského príspevku aj po 3rokoch dieťaťa, ktoré si vyžaduje zvýšenú zdravotnú starostlivosť? Dieťa nechodí do škôlky.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Jéééj...až o 220 SKK dostaneme viac? To ma teta Tomanová teda milo prekvapila, že sa až takto pleskla po vrecku
    Neviem, či dieťa nebude raz zaradené medzi "luxusné statky"....medzi auto, televízor a počítač...

    brčko je offline (nepripojený) brčko

    brčko
    Kubatková Dana Pozri príspevok
    Dobrý deň, mení sa výška rodičovského príspevku aj po 3rokoch dieťaťa, ktoré si vyžaduje zvýšenú zdravotnú starostlivosť? Dieťa nechodí do škôlky.
    áno, platí to ja po 3-och rokoch pri riadnej starostlivosti o deti s dlhod.nepriazn.zdrav.stavom.
    Doteraz existuje u nás len možnosť poberať RP alebo ho nepoberať . Ak vznikne nárok na RP, tak jeho výška je rovnaká pre všetkých.

    Zmena sumy rodičovského príspevku od 1.9.2008

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.