Zavrieť

Porady

ktorý je najlepší antivírus

dobrý deň
veďel mi niekto poradiť neviem ktorý je najpeší antivírus ! mal som už nod32,eset smart security a vždy som mal virus v počítači!
Usporiadat
Palusko.sk Palusko.sk

Palusko.sk je offline (nepripojený) Palusko.sk

A este k tomu Linuxu... to som napisal skor z ironie, je to velmi komplikovana problematika ci tam su virusy alebo nie... zalezi co ten virus ma robit a ako je nastaveny system, no pocet "pravych" virusov na linux konverguje k nule. No linux urcite nie je pre neskusenych uzivatelov pokial tam nechces len pocuvat hudbu, pozerat filmy, chodit na internet a pisat dokumenty... je vsak cely zadarmo To iste plati aj pre BSD a aj niektore ine (hlavne) unix systemy.
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
TomasHC Pozri príspevok
Nesuhlasim. Uzivatel klikne na "IGNORE ALL" a ide dalej mastit webgejmu
... no, ale to odklikne aj pri Antivíruse... hoci aj na najlepšom na svete a má vírus v compe.

Ako uviedla sondaw, najslabší článok je medzi klávesnicou a stoličkou...
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Palusko.sk - a stale aktualne updaty.
Pri WP som s tým mal problémy, až som ich nakoniec vypol!!!
Nie som nezodpovedný, ale keď som čosi schytal a kamarát pri susednom stole mal čistý PC aj keď na ňom nemal vlastne žiadne zabezpečenie, tak to ma dožralo
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Palusko.sk Akým spôsobom odhalíš komunikáciu medzi PC a netom? Skús toto: http://www.pcflank.com/PCFlankLeaktest.exe a daj mi prosím vedieť. Možno máš fakt pravdu. Ale... mám dosť rýchly comp na to, aby spomalenie napr. Outpost Firewall Pro som bral ako cenu za bezpečnosť. Ale je to o akceptovaní rizika ... ak akceptuješ to, že v prípade natiahnutia vírusu, červa a podobne ... prídeš o peniaze na účte, o dáta Tvojich klientov tak o.k.
0 0
Palusko.sk Palusko.sk

Palusko.sk je offline (nepripojený) Palusko.sk

Samozrejme je to o akceptovani rizika... ja som len chcel poukazat na to ze riziko je minimalne pokial je clovek rozumny.
A tiez som uz pisal ak mas super rychly pocitac, mozno to ani nebudes registrovat to spomalenie, su to subjektivne dojmy, no mne z mojho firemneho mcafee antiviru sediveju vlasy a este v zivote ziaden vir neodchytil akurat mi zmazal instalacku icq Aj ked je rozdiel nove a dvoj ci viac rocne PC pripadne PC a notbuk ktory je tiez ovela pomalsi ako klasicke PC.
A myslim ze o peniaze na ucte neprides, ved vsade sa pouzivaju uz tokeny na ibanking, netreba strasit ludi....
Viry sa z principu zameriavaju hlavne na dve veci, ziskat adrress booky z mailovych klientov aby mali kde posielat sami seba a potom samotne sirenie, tj napriklad posielanie sema sameho cez mail. Len maloktore su destruktivne a pochybujem ze nejaky cinan co napisal vir je zvedavy na niekoho osobne dokumenty.
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

Marta V Pozri príspevok
Je pravda, že pri Linuxe nie je potrebný antivírák?
áno, je to tak.
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Vírusy môžu slúžiť napr. na vytvorenie botnetovej siete.
Niekde som čítal, že drvivá väčšina ľudí si myslí, že vírus je dielom jednotlivca. Vo väčšine prípadov je to skupina ľudí, ktorá chce docieliť nejaký cieľ. A určite to nieje rozosielanie vírusov ako takého.

Prísť o peniaze? Napr. zachytenie čísla kreditky. tokeny v eBankingu sú Ti vtedy nanič.
Ale diskusia sa odtrhla od témy.
0 0
dusanpenkala dusanpenkala

dusanpenkala je offline (nepripojený) dusanpenkala

a co taka avira?
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

dusanpenkala Pozri príspevok
a co taka avira?
A čo tak pozrieť si dátum príspevku na ktorý odpovedáš?
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Prosím poradiť mám antivírus avast no keď dám pre testovať počítač tak stále vyjde výsledok že nemôže otesovať niektoré súbory.Prečo to tak je a čo s tým?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Akú kontrolu si si nastavil? Pokiaľ nastavíš dôkladnú, mám dojem, že skontroluje všetko - ale trvá to dĺĺĺĺĺĺho, strašne dĺĺĺĺĺĺho.
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Môžu to byť súbory uzamknuté systémom.
0 0
Peter Fox Peter Fox

Peter Fox je offline (nepripojený) Peter Fox

Sú dve možnosti - spustiť systém v núdzovom režime a otestovať počítač v tomto režime. Ak sa to nezlepší, tak treba použiť antivírus, ktorý dokáže získať systémové práva k súborom a oskenovať ich. Ja používam antivírus Comodo a nemávam problémy s uzamknutými súbormi.
Naposledy upravil Peter Fox : 08.11.11 at 17:38 Dôvod: Oprava preklepu
1 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Je aj skúšobná verzia toho antivírusového programu Comodo?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ak nemáš problém s PC ,tak prečo ťa to trápi ,že nepreskenuje niektoré súbory.
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Vlado40 Pozri príspevok
Ak nemáš problém s PC ,tak prečo ťa to trápi ,že nepreskenuje niektoré súbory.
No lebo si myslím,že antivírus má preveriť všetky súbory.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

to dá rozum
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

rozum Pozri príspevok
Je aj skúšobná verzia toho antivírusového programu Comodo?
ĎAKUJEM.
0 0
Adam01 Adam01

Adam01 je offline (nepripojený) Adam01

Ja teraz použivam Avast a som spokojny,avast mi našiel virusi aj tam kde nod32 nie
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

a myslis si, ze to je dobre ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať