Zavrieť

Porady

Plastové záhradné stoličky

Má niekto skúsenosť, či sa dá zalepiť plastová stolička? Dve sa mi už nalomili na rúčkach. Taký vzor som už obchode nenašla, no a chcem ich skúsiť opraviť,ale sekundové lepidlo nepomohlo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuzik29 je offline (nepripojený) zuzik29

    lektor aj zuzik29
    zlomene plastove stolicky su nebezpecne, vyhod ich, za uraz ti to nestoji, dnes sa daju kupit celkom pekne drevene a za slusnu cenu

    JankaV. je offline (nepripojený) JankaV.

    JankaV.
    Neviem či ten plast aj niečim zlepíš. Asi jednoduchšie bude kúpiť si nové. Tie plastové majú dobré ceny.

    maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

    verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac maca.tt
    Ešli Pozri príspevok
    Má niekto skúsenosť, či sa dá zalepiť plastová stolička? Dve sa mi už nalomili na rúčkach. Taký vzor som už obchode nenašla, no a chcem ich skúsiť opraviť,ale sekundové lepidlo nepomohlo.
    Videla som reláciu kde hovorili o plastoch a ako ich zlepiť.Treba si pozrieť aký je to druh plastu - podla znaku zháňať lepidlo.Bolo to na nove tak neviem či aj u nás máme niečo podobné.

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    Sú vynikajúce lepidlá, napr. lepili sme plasty lepidlom od W...t a ak prasklo, tak inde, mimo zlepenia. Lepidlo však stálo cca 800 Sk fľaštička, koľko je za to plastových stoličiek ?

    Plastové záhradné stoličky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.