Zavrieť

Porady

s.r.o. - zmena údajov - prosím!

Prosím som spoločník s.r.o. menil som trvalé bydlisko. čo som povinný kde nahlásiť? Hlavne chcem všetko urobiť písomne (problémy s komunikáciou so spoločníkmi....). Prosím odpíšte kde všade mi treba tento údaj nahlásiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    prosím odpovie mi niekto? viem že ste tu zbehlí v týchto veciach......kam všade treba nahlásiť zmenu bydliska? spoločníkom? okr. súdu? ako to urobiť?

    zuziku je offline (nepripojený) zuziku

    zuziku
    Na obchodný register na formulári, ktorý je zverejnený na stránke www.orsr.sk, k tomu sme prikladali overené čestné prehlásenie o zmene bydliska, nič viac.

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    zuziku Pozri príspevok
    Na obchodný register na formulári, ktorý je zverejnený na stránke www.orsr.sk, k tomu sme prikladali overené čestné prehlásenie o zmene bydliska, nič viac.
    a treba aj tej s.r.o. - čke?
    pošleme to doporučene pre istotu? oni to automaticky zmenia?

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    Pohar Pozri príspevok
    Prosím som spoločník s.r.o. menil som trvalé bydlisko. čo som povinný kde nahlásiť? Hlavne chcem všetko urobiť písomne (problémy s komunikáciou so spoločníkmi....). Prosím odpíšte kde všade mi treba tento údaj nahlásiť.
    Nenapísal si, či si v uvedenej SRO aj konateľom - v tom prípade treba zmenu bydliska zapísať najprv do OR na tlačive, ktoré je zverejnené + priložiť overené čestné prehlásenie o zmene trvalého bydliska (môžeš priložiť aj fotokópiu OP s novým bydliskom) + kolok v hodnote 2.000,- Sk. Návrh do OR (tlačivo) podpisuje pred notárom konateľ, a keďže neviem, či si ním aj ty??? Ak si, je potrebné po zápise zmeny bydliska v OR túto zmenu nahlásiť aj Živnostenskému registru.

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    zalobaba Pozri príspevok
    Nenapísal si, či si v uvedenej SRO aj konateľom - v tom prípade treba zmenu bydliska zapísať najprv do OR na tlačive, ktoré je zverejnené + priložiť overené čestné prehlásenie o zmene trvalého bydliska (môžeš priložiť aj fotokópiu OP s novým bydliskom) + kolok v hodnote 2.000,- Sk. Návrh do OR (tlačivo) podpisuje pred notárom konateľ, a keďže neviem, či si ním aj ty??? Ak si, je potrebné po zápise zmeny bydliska v OR túto zmenu nahlásiť aj Živnostenskému registru.
    vdaka za info
    volala som teraz na obchodný register.....
    manžel je len spoločníkom. potrebujem vraj tlačivo č.8, potvrdenie o zmene bydliska a 2000 sk kolok.
    ten formulár treba podpisať pred notárom?

    s.r.o. - zmena údajov - prosím!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.