Zavrieť

Porady

spálňa v obývačke

dobrý dník, chcela by som si do obývačky dať aj manželskú posteľ...poradí mi niekto?...mám už aj nejakú predstavu (pod podium), ale neviem, ako to zrealizovať... za každú radu ďakujem
peterch211 dva roky sme fungovali podobne, vyriešili sme to stolárom, ktorý nám vyrobil vyklápaciu posteľ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    marrcci Pozri príspevok
    dobrý dník, chcela by som si do obývačky dať aj manželskú posteľ...poradí mi niekto?...mám už aj nejakú predstavu (pod podium), ale neviem, ako to zrealizovať... za každú radu ďakujem
    Moj kamarat ma takto riesenu obyvacko-spalnu. Sklapacia postel. Celkom sa mi pacilo toto riesenie...

    http://www.hajana.sk/Sk/sk_dvojlozkaDVE.htm

    feron je offline (nepripojený) feron

    feron
    Riešili sme aj my tento problém, aj keď len teoreticky, sú viaceré varianty rozkladacích postelí, nám sa páčili riešenia na internete pravan cz, majú zastúpenie v Lučivnej pri Poprade, niečo mali aj v BlackWhiteRed nábytku, ale sú aj rozkladacie sedačky, treba sa ale pýtať na tie, čo sú určené na každodenné spanie, majú strunový matrac. Efektné riešenie je pod pódiom, ak nevadí ležanie takmer na zemi, len to vyžaduje naozaj veľkú izbu jednak z praktického hľadiska, akm sa vysunie lôžko a jednak z estetického. My sme zavrhli toto riešenie kvôli malej veľkosti izby a kvôli malým deťom (riziko úrazu).
    misoft Nič nevidím - ibaže by to bolo invisible.....

    spálňa v obývačke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.