Zavrieť

Porady

Bulharsko-Sarafovo

Chcem ist letecky do Bulharska mimo cestovku letecky do Burgasu. Vie niekdo poradit na koho sa mam obratit pri prichode na letisko, kto by mi poradil ako zohnat ubytovanie v sukromí v destinacii Sarafovo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Assea je offline (nepripojený) Assea

    Assea
    No ja by som sa tam tiež na budúci rok pozrela, ale ešte si čosi o tom mieste pozisťujem. Keďže z letiska tam pôjdeš pravdepodobne pešo, asi tam budú ako inde budú obstávať bábušky a ponúkať ubytko, resp. bude na domoch, penziónoch a pod. vyvesená tabuľa "svobodnaja stai"... ale ja som zhodou okolností pozerala na oficiálnej stránke sarafova nejaké hotely a asi by som si skúsila ubyt. rezervovať vopred v nejakom hotelíku-penzióne...

    Domáca je offline (nepripojený) Domáca

    Domáca
    Sarafovo asi nie je veľmi vhodné na prespávanie. Pokiaľ viem, je to časť Burgasu, kde sa nachádza letisko. No a v lete tam pristáva asi veľmi veľa lietadiel.

    totka1 je offline (nepripojený) totka1

    totka1
    Ahoj.Ja som v Sarafove dovolenkovala a môžem ti povedať že tam bolo úžasne.Pokiaľ ale nečakáš žiadny komford.Ceny sú tam o polovicu menšie ako napr.Slnečnom pobreží ale máš tam klud.Na pláž sme chodili aj v noci a nikto si nás ani nevšimol robili sme si čo sme chceli.Voda je trocha kalná.Letisko je asi 5 km od Sarafova ale vôbec nás nerušilo.Ja sa tam velmi rada vrátim ale ak ty hladáš niečo podobné ako Chorvátsko Sarafovo to rozhodne nieje.Mi sme boli autom o lietadlách moc neviem.Ak sa tam rozhodneš ísť určite si zabespeč ubytovanie.

    sančo je offline (nepripojený) sančo

    sančo
    V Sarafove som ako doma, chodím tam už niekoľko rokov a mám tam veľa priateľov, ak niekto chcete tak vám dám kontakt na niekoho,kto je veľmi spoľahlivý a okolo ubytovania,odvozu z letiska prípadne z vlakovej stanice v Burgase všetko zabezpečí. Pán Ráčo Bonev celý život pracoval v cestovnom ruchu a teraz - už na dochodku robí licencovaného touroperátora pre Sarafovo.Dá sa s ním celkom dobre dohovoriť aj po slovensky(hovorí aj po anglicky, nemecky a rusky).
    Čo sa týka cien ubytovania na súkromí dá sa nájsť ubytovanie na noc už od 7 eur a pravdou je i to,že ceny v reštauráciách v Sarafove oproti Slnečnému pobrežiu sú neporovnateľne nižśie, no zasa chýba vybavenosť na pláži a ako letovisko je skorej pre tých skromnejších.Kto však hľadá kľudnú a lacnú dovolenku pri mori, tak ten bude so Sarafovom určite spokojný.
    Ak chcete vedieť ešte niečo viac o Sarafove, rád Vám poradím,stačí sem napísať.

    totka1 je offline (nepripojený) totka1

    totka1
    Správa pre "sančo" Zdravím môžete mi dať kontakt na toho pána Boneva? Hľadám ubytovanie na letnú dovolenku v Sarafove. Ďakujem.

    sančo je offline (nepripojený) sančo

    sančo
    Račo Bonev - licenced touoperator
    Agentúra : BORA 2
    adresa: 29 Chaika Str.
    Sarafovo
    Bourgas 8016 Bulgaria
    e-mail:bora-2@mail.bg[/email]
    fax: 00359 56 872 275
    Napíšte, že máte kontakt od Ľuba.

    nuna123 je offline (nepripojený) nuna123

    nuna123
    sančo Pozri príspevok
    Račo Bonev - licenced touoperator
    Agentúra : BORA 2
    adresa: 29 Chaika Str.
    Sarafovo
    Bourgas 8016 Bulgaria
    e-mail:bora-2@mail.bg[/email]
    fax: 00359 56 872 275
    Napíšte, že máte kontakt od Ľuba.
    Ahoj.
    Suhlasim so Sancom.Minuli rok sme boli u pana Raca na dovolenke,len sme boli ubytovany v BORA1.Je to velmi ferovy chlap.Moc sa nam u nich lubilo.Tento rok tam ideme znova.
    DOPORUCUJEM.....

    milka 60 je offline (nepripojený) milka 60

    Som dôchodca ,mám 2 synov a 4 vnúčence a manž. ...viac milka 60
    Prosím , kto máte najnovšie info zo Saratova ? odchádzame 16.7.Ďakujem , milka
    Naposledy upravil milka 60 : 06.07.11 at 11:06 Dôvod: oprava
    natka249 Dobrý večer, máte niekto najnovšie info zo Sarafova? Myslím pláž, reštaurácie a tak? Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.