Zavrieť

Porady

uvádzanie titulu

Ahojte poraďáci chcela by som sa opýtať či si titul Bc. môžem písať aj keď ho nemám ešte v občianskom, neplánujem si občiansky meniť kedže ešte študujem, zmením si ho keď budem Ing.
Chcem sa opýtať či si teda titul môžem uvádzať alebo je to právne postihnuteľné?
Ďakujem
Usporiadat
kofy kofy

kofy je offline (nepripojený) kofy

M-Tinka Pozri príspevok
Bože ani som netušila akú horlivú debatu tou mojou správou vyvolám....vidím, že niekto je na titul hrdý a niekto priam alergický.
Možno to vyznie trápne ale najprv som začala študovat koli vedomostiam,ale dnes je to viac o získaní titulu, je tažké nájst si dobrý flek bez Vš. Prajem všetkým pekný deň.
a ovela lahsie ho nie je najist ani s VS... ked nevies co chces a kade chces... to, na akej skole clovek studuje, nehovorio tom, ze to vie... myslene skor seobecne, nez na teba ;-)
0 0
niko.presov niko.presov

niko.presov je offline (nepripojený) niko.presov

Ja si doktorsky titul pisem len na tlaciva, kde sa to vyzaduje, v beznom zivote ho nepouzivam iba v pripade, ze chcem nieco vybavit, funguje, ako carovne slovicko- vsetko ide lahsie. Moja zasada- VS, ani titul cloveku inteligenciu neda. Pre tych, ci su na titulovanych alergicki - brany VS su otvorene pre kazdeho, staci zajst a rigorozky si urobit, alergia rychlo pominie-))
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať