Zavrieť

Porady

"s kožou na trh"

Milá moja PORAĎÁCKA rodina.

Prosím vopred o veľké prepáčenie a neodsúdenie ma. /ak to pôjde/

Nie som nováčik-Porada patrí k môjmu najmilšiemu a ľudia na Porade sú ako moja rodina .
Tieto slová sa mi píšu naozaj ťažko .
Na porade som ako "plavčík" aj moje príspevky sú od neho "plavčíka", ale lepšie povedané som plavčíčka -baba...a to nie najmladšia /44/

V dobe keď som na poradu prišla som mala dosť veľké problémy s účtovníctvom, lebo som menila profesiu, ktorú teraz tak milujem. Stala som sa "účtovníčkou" / no aspoň so si to myslela .../ a to som mala už 38 rokov, pred tým som bola len referentka, ktorá občas vyhodila faktúru a zrazu som bola bez práce . Tak som si spravila 3-oj mesačný kurz/ skutočne dobrý/ a hodila sa do vody účtovníctva - našla som si zamestnanie ako účtovníčka v jednej firme. Ale až tam som pochopila, že slovo účtovníčka nie je len o nahadzovaní faktúr - pokladni a BU....proste plávala som v tom a tak ma napadlo slovko plavčík....teda toho by som potrebovala aby som sa v tom účtovníctve neutopila. Lenže kolegyne nesmeli ani len vedieť , že až tak hrozne plávem a keďže navštevovali PORADU tak som sa hanbila pýtať na isté/ pre nich tak bežné/ veci... nechcela som aby vôbec tušili, že sa na to pýtam ja, takže som si zmenila identitu a zrazu som nebola ona , ale ON.

Teraz robím účtovníctvo už 6 rok a nechápem ako som mohla robiť niečo iné- baví ma to i keď záchranné koleso ste VY VŠETCI. Pokiaľ viem snažím sa aj poradiť, lebo sama som pocítila ako je dobré, keď sa niekto ozve -len tak- pretože chce pomôcť.

Povedala som si, že už nie je fér aby som to ďalej takto robila - preto som išla s kožou na trh.
Je na Vás či ma odsúdite alebo nie.
Ak sa to niekoho dotklo, prosím o odpustenie.

Vaša "plavčíčka"
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Jedna z najkrajších vyznaní tu na porade.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Myslím, že by vôbec nebolo neférové, ani keby si sa nepriznala, ale to tvoje vyznanie zaváňa starou dobrou úprimnou Poradou, keď sme všetci chodili so srdcom na dlani.
    Pripadá mi to ako hrejivý lúč slnka na momentálne zamračenej oblohe.

    plavčík je offline (nepripojený) plavčík

    človek s dušou plavčík
    ...rozplakali ste ma.......ĎAKUJEM !!!

    zatiaľ sa na viac nezmôžem....ĎAKUJEM - ĎAKUJEM !

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    možno so mnou nebudete súhlasiť, ale mne osobne to vôbec nevadí kto je kto, či je kanigula, alebo ježibaba, či je muž, alebo žena. mne skôr vadia také príspevky, ktoré zavadzajú , ponižujú, zosmiešňujú a poúčajú druhých.
    a nemyslím si, že natom záleží, či mám jaký nick: barbara, alebo anika, alebo elvis presley. Každý má možnosť si zvoliť nejaké prihlasovacie meno a to je len a len naňom, aké si zvolí, či chce ostať v anonymite,alebo nie, či to bude jeho pravé meno, alebo nie.
    Myslím si, že dôležité je to, aby sme si tu na Porade pomáhali a radili.
    Ja osobne mám rada veľmi veľa nickov a nerozmýšľam nadtým, či je to pravé meno, alebo nie. vážim si ich zato, že tu pomáhajú a radia druhým. nebudem ich tu menovať, aby som niekoho nevynechala. ja len vtedy rozmýšľam čo a jako, keď niekoho tu nevidím dlhšie. vtedy rozmýšľam kde je , či má veľa roboty, alebo je na dovolenke. a potom keď sa objaví, tak som rada, že znovu vidím jeho nick.
    jedným slovom mám rada Poradu ,aj s nickmi aj s pravými menami

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    plavčík Pozri príspevok
    ...rozplakali ste ma.......ĎAKUJEM !!!

    zatiaľ sa na viac nezmôžem....ĎAKUJEM - ĎAKUJEM !
    Plavčíčka, keďže si naša , tak my všetci od dojatia nariekame s tebou...

    plavčík je offline (nepripojený) plavčík

    človek s dušou plavčík
    Milí moji....všetkým Vám ešte raz ĎAKUJEM a tááákto Vás ľúbim

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    Veľmi príjemné a dojímavé čítanie .
    Ešte nájdi odvahu a prídi na niektoré stretko , radi ťa spoznáme osobne, určite si aj dobrý spoločník.

    plavčík je offline (nepripojený) plavčík

    človek s dušou plavčík
    liba...rada prídem.
    No teraz mám po operácii a čakám na histológiu......ak to bude dobré isto -iste prídem.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    plavčík Pozri príspevok
    liba...rada prídem.
    No teraz mám po operácii a čakám na histológiu......ak to bude dobré isto -iste prídem.
    Tak držím prsty.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    plavčík Pozri príspevok
    Milá moja PORAĎÁCKA rodina.

    Prosím vopred o veľké prepáčenie a neodsúdenie ma. /ak to pôjde/

    Nie som nováčik-Porada patrí k môjmu najmilšiemu a ľudia na Porade sú ako moja rodina .
    Tieto slová sa mi píšu naozaj ťažko .
    Na porade som ako "plavčík" aj moje príspevky sú od neho "plavčíka", ale lepšie povedané som plavčíčka -baba...a to nie najmladšia /44/

    V dobe keď som na poradu prišla som mala dosť veľké problémy s účtovníctvom, lebo som menila profesiu, ktorú teraz tak milujem. Stala som sa "účtovníčkou" / no aspoň so si to myslela .../ a to som mala už 38 rokov, pred tým som bola len referentka, ktorá občas vyhodila faktúru a zrazu som bola bez práce . Tak som si spravila 3-oj mesačný kurz/ skutočne dobrý/ a hodila sa do vody účtovníctva - našla som si zamestnanie ako účtovníčka v jednej firme. Ale až tam som pochopila, že slovo účtovníčka nie je len o nahadzovaní faktúr - pokladni a BU....proste plávala som v tom a tak ma napadlo slovko plavčík....teda toho by som potrebovala aby som sa v tom účtovníctve neutopila. Lenže kolegyne nesmeli ani len vedieť , že až tak hrozne plávem a keďže navštevovali PORADU tak som sa hanbila pýtať na isté/ pre nich tak bežné/ veci... nechcela som aby vôbec tušili, že sa na to pýtam ja, takže som si zmenila identitu a zrazu som nebola ona , ale ON.

    Teraz robím účtovníctvo už 6 rok a nechápem ako som mohla robiť niečo iné- baví ma to i keď záchranné koleso ste VY VŠETCI. Pokiaľ viem snažím sa aj poradiť, lebo sama som pocítila ako je dobré, keď sa niekto ozve -len tak- pretože chce pomôcť.

    Povedala som si, že už nie je fér aby som to ďalej takto robila - preto som išla s kožou na trh.
    Je na Vás či ma odsúdite alebo nie.
    Ak sa to niekoho dotklo, prosím o odpustenie.

    Vaša "plavčíčka"
    Darmo sa nevraví, že za všetkým treba hľadať ženu

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    Kazu Pozri príspevok
    Darmo sa nevraví, že za všetkým treba hľadať ženu
    Zuzka, súhlasím Žiadny chlap by nenašiel toľkú odvahu a takto sa verejne priznal.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.