Zavrieť

Porady

kúpa tlačiarne

ahojte, chcem si kúpiť domov tlačiareň na bežné tlačenie, príp. skenovanie. môžete mi poradiť, na čo sa zamerať? ponuka je veľmi široká, parametre, ktoré sú uvádzané mi veľa nehovoria. Vďaka
Usporiadat
Luky89 Luky89

Luky89 je offline (nepripojený) Luky89

najag Pozri príspevok
Ked naplnim napln atramentom, dam napln do ultrazvukovej cisticky a po ocisteni zalozim do tlaciarne. Kupoval som ju vtedy za skoro 9 tisic, dnes su za 4 tisicky..
Len tak na čo do ultrazvukovej čističky?

A PS. neviem čo chápete pod pojmom odidenie hlavy lebo ak je to upchatie sitka aj tomu sa dá pomôcť (Doplň atrament do náplne a počkaj chvíľu a potom jednoducho opäť odčerpaj zopár ml a hlava tlačí ako nová)
Na zaschnutú hlavu pomôže namočenie ale len spodku do teplej vody.
0 0
sfinks sfinks

sfinks je offline (nepripojený) sfinks

Necital som co ti odpovedali an to kolegovia .. ale odporucam ti kupit taku aby si mala co najlacnejsi toner alebo cartrige do nej ...
0 0
Zauzana Zauzana

Zauzana je offline (nepripojený) Zauzana

Určite neodporúčam kúpu farebnej laserovej tlačiarne Samsung CLP 315..pokazila sa po 27 mesiacoch používania /tri mesiace po záruke/. Jej nákupná cena bola cca 180,-€, cenu opravy mi vyčíslili na cca 250,-€ // a ceny identickej, novej sa pohybujú od cca 113,-€. Tlačiareň som používala iba ja, na cca 150-200 strán mesačne. Originál farebné tonery som ani nestihla minúť. Som veľmi sklamaná, predtým som mala čiernobielu HP Laser Jet 5L a vydržala bez väčších problémov viac ako 10 rokov...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať