Zavrieť

Porady

Jestvuje soft na zamknutie USB kľúča ?

Poraďte prosím.
Stratil som USB kľúč na ktorom som mal dosť "citlivé" dáta.
Jestvuje nejaký soft na uzamknutie USB kľúča, alebo na šifrovanie uložených dát na USB kľúči ?
Ďakujem.
Usporiadat
robin78 robin78

robin78 je offline (nepripojený) robin78

stormcatcher Pozri príspevok
...uprimne ja. v ib pouzivam 250 znakov, a este pestrejsich ake si napisal. samozrejme ich kopirujem z kluca.
... uprimne ... cista paranoia
0 0
robin78 robin78

robin78 je offline (nepripojený) robin78

Stevo5 Pozri príspevok
robin prepáč za duplicitu, písali sme zrejme naraz - viď čas.
aspon to uz bude hadam pochopitelne vysvetlene
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

Stevo5
...vychadzal som z toho ze unitvp stratil kluc s datami. heslo ste pomaly pridali vy.

robin78
no a formatovanie....., a este nieco, ked sa moje konto zhodne s tvojim postaci mi heslo 123
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

m.majling Pozri príspevok
zip alebo rar s heslom sa da zlomit za par hodin na beznej masine. zalezi od zlozitosti hesla ,,ale uprimne kto si dava taketo heslo 456ščťž322gd852gf2cbv2n0df5ť4ščš343$%^%%^& ^&^%

? :-) bezne hesla kde su pouzite vsetky pismena a cisla do 12 znakov sa da zlomit vramci par hodin
skus rozbalit tento subor a napis heslo
  • File Type: zip mg.zip (72.6 KB, 43 videní)
0 0
robin78 robin78

robin78 je offline (nepripojený) robin78

stormcatcher Pozri príspevok
Stevo5
...vychadzal som z toho ze unitvp stratil kluc s datami. heslo ste pomaly pridali vy.
Ked si lepsie precitas temu tak v nej najdes:
Jestvuje nejaký soft na uzamknutie USB kľúča, alebo na šifrovanie uložených dát na USB kľúči ?

stormcatcher Pozri príspevok
robin78
no a formatovanie....., a este nieco, ked sa moje konto zhodne s tvojim postaci mi heslo 123
Nie je mi celkom jasne, co mas na mysli tymto porovnanim, ale to, ze by sa niekto dostal k moju heslu, tak mu to nic neriesi, obycajne je na IB viac zabezpecovacich prvkov, nie len heslo. Cize ziskanim hesla sa dozvies akurat tak stav na ucte a pohyby, ale nic viac s tym nespravis. Cize ti ostava len to obcumovanie
0 0
unitvp unitvp

unitvp je offline (nepripojený) unitvp

unitvp Pozri príspevok
Poraďte prosím.
Stratil som USB kľúč na ktorom som mal dosť "citlivé" dáta.
Jestvuje nejaký soft na uzamknutie USB kľúča, alebo na šifrovanie uložených dát na USB kľúči ?
Ďakujem.
Jestvuje !
Kúpil som si nový USB, kde výrobca na svojej www stránke má softík na správu USB kľúča ( podobne ako písal chobot ), bez zadania vstupného hesla sa kľúč neotvorí a okrem toho po uložení dokumentov a ukončení prace s USB ponúka aj šifrovanie dát pridaných dokumentov. Okrem toho má ešte niekoľko zaujímavých funkcií a je v češtine.
Dík, pri hľadaní správneho USB kľúča ma inšpirovali Vaše odpovede, najmä robin78 a chobot.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať