Zavrieť

Porady

Asi rozvod

Sme s manzelkov spolu 14rokov. Hadky ako v kazdej normalnej rodine. Asi pred mesiacom odisla z bytu a oznamila mi ze uz nechce so mnou dalej zit, nepomahal som jej v pri domacich pracach, na vsetko sa citila sama, ale ja to tak nevidim lebo ako sa dalo som jej pomahal vo vsetkom vcom som vedel.Toto je dovod jej rozhodnutia, slubil som jej ze sa budem este viac snazit len aby sme tychto 14rokov len tak nezahodili. Ale ona sa uz rozhodla. Ja chcem ona nie. Najhorsie na tom je ze nas syncek nas oboch velmi miluje. Neviem si rady, poradte mi ako si ju ziskat spat.
Usporiadat
nelly1810 nelly1810

nelly1810 je offline (nepripojený) nelly1810

a poopravím trošku diskusiu na neveru
nemusí byt tam hned 3 osoba to ste nikto nikdy neopustili partnera podlhej dobe?
ludia sa menia ,moj sa začal lutovat a pit ,bol agresívny a vzápetí milučký jak medík ale každý si musí stanovit vlastné hranice ,nehcem chránit zolovu manželku ale kto ich nepozná čo ani ja tažko radit ale aspon z vlaSTNýCH SKúSENOstí
0 0
zollo zollo

zollo je offline (nepripojený) zollo

Dnes som skoncil s cakanim, uz nevladzem. Ja som spravil vsetko co som mohol aby sa nas vztah vratil do normalnych kolaji. Ja si myslim ze 4mesiace je dost na to aby sa clovek rozhodol ze co a ako dalej, mojej manzelke je to asi malo. Od dnes zacnem zit pre seba a nie pre nu, ako som to robil posledne 4 mesiace. Syncek nic netusi, zahrali sme to velmi dobre pred nim ze je vsetko OK, ale teraz si to urcite vsimne. Dakujem vam vsetkym za pomoc, kommentare, atd... Ahojte
0 0
robin1 robin1

robin1 je offline (nepripojený) robin1

Až teraz som objavila túto debatu. Všetko som si prečítala a obrátila som si to na seba,ako ženu, čo by som asi v tejto situácii robila.
Prešiel si si dosť trápenia, vyskúšal možno všetky možnosti, prebdel mnoho nocí...Tak a teraz začni žiť, ako si písal. Ak Ťa baví bicykel, začni! Ak rád chytáš ryby, tak choď, aj so synom, ak máš rád turistiku, plávanie, čítanie.....
je toho veľa, jednoducho buď "sebecký" a mysli na seba. Rob si radosť. Tak ako to robíme my, ženy, keď máme nejaké trápenie. "Osamostatni sa" a odpútaj sa od toho trápenia, máš na to nárok. Lebo žiť musíš ďalej a potrebuješ na to veľa sily. Držím palce.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Dobrý deň všetkým.
Ja by chcel vedieť, či sa dá rozviesť manželstvo ak jeden z nich s rozvodom nesúhlasí, dôvodom rozvodu je psychické týranie, ďakujem.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Psychicky a fyzicky ťa týrať nesmie. Je to ťažko dokázateľné, ale spadá to pod kategóriu trestných činov. Ak by sa dotyčnému také niečo dokázalo, máš dôvod na vykázanie ho z bytu. Teda myslím si aj toto by mohlo byť dôvodom na rozvod.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ano, dá sa, aj keď jeden nesúhlasí. Akurát sa to dlho naťahuje...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať