Zavrieť

Porady

V ktorej banke otvorit ucet pre sro?

Dobry vecer, potrebujeme otvorit podnikatelsky ucet, ktora banka je podla vas na tom najlepsie s poplatkami?

Mame nejake ucty v zahranicnych bankach, ktore su uplne bez poplatkov (ziadne mesacne poplatky, medzinarodne prevody v ramci EU zadarmo, visa karta tiez atd), o takom niecom na Slovensku budeme asi este dlho snivat?!
Usporiadat
felama felama

felama je offline (nepripojený) felama

Dobrý deň, ja mám účet v Tatrabanke aj v SLSP, myslím si, že obe sú veľmi dobré, samozrejme poplatky sú aj v jednej aj druhej, ale mne sa viac pozdáva Tatrabanka - internetbanking má lepší.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
TatianaK1 TatianaK1

TatianaK1 je offline (nepripojený) TatianaK1

veselá mamina čo má rada svoju prácu ...viac
Ja mám mBank. Nie je to skalná banka iba internetová, ale ja som s ňou spokojná. Mám tam účet od marca. Nemám poplatky ani za výbery, ani za vedenie účtu a ani za prevody. Ich počet myslím nesmie byť viac ako 3, ale aj tak má najmenšie poplatky zo všetkých, apoň tak pozorujem. V iných bankách by som na len na poplatkoch zaplatila takých 1.500,- Sk za vedenie účtu. Sú však aj taký, kotrým mBank nevyhovuje, alebo mu neveria.
0 0
Kathryn Kathryn

Kathryn je offline (nepripojený) Kathryn

Mám taký pocit, že mbank zatiaľ neposkytuje služby pre podnikateľské subjekty. Možno by bolo dobré zvážiť, či niektorá z bánk, pre ktorú sa sro rozhodne neposkytne aj nejaký úver - napr. kontokorent. Ale aby som mbank pochválila, tiež tam mám osobný účet aj sporiaci a zatiaľ som spokojná - ušetrím na poplatokoch a koho by to netešilo .
0 0
Kathryn Kathryn

Kathryn je offline (nepripojený) Kathryn

felama Pozri príspevok
Dobrý deň, ja mám účet v Tatrabanke aj v SLSP, myslím si, že obe sú veľmi dobré, samozrejme poplatky sú aj v jednej aj druhej, ale mne sa viac pozdáva Tatrabanka - internetbanking má lepší.
zo skúseností pri bankách, ktoré majú klienti, myslím že Tatra je najdrahšia.
0 0
mimaemma mimaemma

mimaemma je offline (nepripojený) mimaemma

momentálne na MD
Pridávam sa k chválam na Mbank. Ja som spokojná, všetko je ok, neplatím poplatky za to, že mi prídu peniaze na účet ako to býva v niektorých " super " bankách.
Na druhej strane pre PO účty nemajú, teda aspoň nemali keď som sa naposledy pozerala.
0 0
JohnSo JohnSo

JohnSo je offline (nepripojený) JohnSo

ano mbank zatial nema konkurenciu v poplatkoch, ale len pre FO. Zial podnikatelsky ucet tam zatial neponukaju... Nemam moc prehlad, ale este by som skusil pozriet aj CSOB...

S nazorom ze TB je draha uplne suhlasim... Mal som tam ucet (uz som ho zrusil) na ktorom som im mesacne robil slusne obraty a oni mi kazdy mesiac strhavali okolo 300sk za vedenie uctu a polozky nad ramec balika...

V tomto mame zial este bankovnictvo hooodne pozadu, ked si uctuju poplatky este aj za to ze im zverite vase peniaze... nehovorim o tom ze si na vasich peniazoch este ajtak zarabaju ked vam ich otacaju....
0 0
hanka kralova hanka kralova

hanka kralova je offline (nepripojený) hanka kralova

mBank neotvara ucty pre podnikatelov, mozno v buducnosti, mimochodom zatial je mozne mat u nich len jeden ucet na osobu.

skusim popozerat sadzby v poradi csob, potom ludova, atd... a porovname to, tatrabanka je rozhodne najdrahsia, skoda, ma taky pekny nazov
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Skús sa pozrieť na balík v SLSP Business (mes. 155,-) - je v tom ved. účtu, karta, 15 platieb kartou za mes. v cene , elektronické bankovníctvo ... 10 položiek v cene ...
0 0
vmsux vmsux

vmsux je offline (nepripojený) vmsux

Tiez si myslim, ze mbank je super.
Ma vsak aj nevyhody, konkretne mne vadi: nedaju sa posielat/prijmat peniaze zo zahranicia, nedaju sa vlozit v hotovosti, pri vybere/platbe kartou v zahranici je horsi kurz (neviem ci a ako sa to zmeni po prechode na euro), nemaju firemne ucty. Vsetko okrem tych firemnych uctov sa da riesit.
Napriek tomu som s mbank velmo spokojny.
V inych bankach mi vadi aj to ze myslim v kazdej potrebujem tu ich kalkulacku pri prevode nad zhruba 200K SKK za den. Zistoval som to pre klienta, ktory bude robit vacsie operacie. A nosit kalkulackou so sebou je maximalne neprakticke. Napr vo VUB musim platit 50 SKK/m len za to ze budem mat internet banking, tak mi dnes povedali...
zdar.
m.
0 0
Šadar Šadar

Šadar je offline (nepripojený) Šadar

Hlavne treba asi pozerat aj na to, aby bola banka niekde v meste, kde sidli aj sro, aby ste nedopadli ako my, ked mame banku len v Blave a sme z Oravy...
0 0
mamina h. mamina h.

mamina h. je offline (nepripojený) mamina h.

Šadar Pozri príspevok
Hlavne treba asi pozerat aj na to, aby bola banka niekde v meste, kde sidli aj sro, aby ste nedopadli ako my, ked mame banku len v Blave a sme z Oravy...
fiiiiiha, to ktora banka ma pobocku len v BA? nbs?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
... alebo žeby "mesto-banka" nesprávne napísané?
0 0
Šadar Šadar

Šadar je offline (nepripojený) Šadar

mamina h. Pozri príspevok
fiiiiiha, to ktora banka ma pobocku len v BA? nbs?
napr. Commerzbank...
0 0
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

No ja mám účet v Tatrabanke a nevymenila by som ju za nič. Internetbanking má super. Prvú som mala poštovú - oničom, potom SLSP - vadili mi SMS dosť neskoro po pohybe na účte. Vo firme máme VUB - je celkom fajn, . Robila som aj s Istrobankou - internetbanking nič moc, a ked sme vybavovali podnik.úver - no hrôza. Hned by som tam účet zrušila a to len kvôli neschopným bankovým úradníkom, ktorí žiadajú účtovné výkazy , mudrujú o nich a ked im to predložím aj tak nechápu. U mna jednoznačne vyhrala Tatrabanka. A v dnešných časoch by som ako prvé pozerala možnosť parkovania pri banke, lebo VUB je síce fajn, ale parkovisko má len pre svojich Zncov a tie 3 volné miesta pre klientov - no hrôza 3 miesta pre okresné mesto. Pekné že?
Naposledy upravil inuš : 26.08.08 at 09:53 Dôvod: dopísanie
0 0
bronek bronek

bronek je offline (nepripojený) bronek

haloooooooooooo....zobudte sa.................

niekto sa tu pyta vyslovene na podnikatelsky ucet a vacsina prispevkou v diskusii je o mbanku kde podnikatelske ucty nie su. Nechapem sedite v kancelarii a nemate nic ine na praci ako davat rady o ktore nikto nestoji. Okrem ineho tieto "fundovane" odpovede znehodnocuju celu poradu, dalsia vec je ze oberaju o cas tych co chcu nejaku rozumnu radu. Navrhujem, ked uz chcete prispiet do diskusie, precitajte si o com to vlastne je a skuste si spocitat 2+2
0 0
jelalim jelalim

jelalim je offline (nepripojený) jelalim

Mne osobne prevody z inych bank to Tatra Banky ale aj opacne platby odoslane z TB do inych bank pripadaju vzdy oneskorenejsie ako je to z inych bank. Ma niekto rovnaku skusenost?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
bronek Pozri príspevok
haloooooooooooo....zobudte sa.................

niekto sa tu pyta vyslovene na podnikatelsky ucet a vacsina prispevkou v diskusii je o mbanku kde podnikatelske ucty nie su. Nechapem sedite v kancelarii a nemate nic ine na praci ako davat rady o ktore nikto nestoji. Okrem ineho tieto "fundovane" odpovede znehodnocuju celu poradu, dalsia vec je ze oberaju o cas tych co chcu nejaku rozumnu radu. Navrhujem, ked uz chcete prispiet do diskusie, precitajte si o com to vlastne je a skuste si spocitat 2+2
A "za socializmu" nebol ani internet banking. Čo keby si si tak prečítal najprv dátum príspevkov? Hlavne, že vieš koľko je 2+2.
0 0
Piccotto3 Piccotto3

Piccotto3 je offline (nepripojený) Piccotto3

Mili poradaci ,poradte aj mne,ze aku banku si mam vybrat pre svoju s.r.o.Lebo teraz mam z toho mis-mas,v mBank sa este neda ak som spravne pochopila,to je len pre zivnostnikov,ale pre s.r.o. este nie?Napriklad v TB je balisk sluzieb business,je to vyhodne pre s.r.o?.dakujem za odpoved.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

TB nieeeeeeeee, posledný výpis z TB na s.r.o. 41 €. Desné, a to len pár platieb sa posielalo, cez nich.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Existuje niekde na nete porovnanie vyhodnosti bežných účtov akási virtualna kalkulačka, kde zadate ako chcete používať bankový účet a podľa vašich požiadaviek Vám vyhodí najvyhodnejšiu banku.

Keď som tam naposledy niečo zadaval, tak mi vyšlo, že najvýhodnejšia banka je VÚB a ČSOB ,

ale samozrejme proti gustu žiaden dišputát .

Niekto si vyberie m-bank lebo mu tuto banku pochválilo 98 ľudí zo 100

nemám námietok.

No vyberať si banku podľa toho aké sú pred bankou parkovacie možnosti.

tak to je naozaj kriterium vyhodnosti bankových služieb.

A propos , podnikateĺský účet je na to aby sa na ňom točili peniaze ,

ak je Vám ľuto niekoľko eur dávať banke mesačne za jej služby , potom asi nie ste podnikateľ.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať