Zavrieť

Porady

mam narok na odstupenie od zmluvy?

dobry den,potrebovala by som poradit ohladom vybavenia reklamacie.v roku 2006 som si kupila novy notebook HP u autorizovaneho predajcu,po 6 mesiacoch sa pokazil(po zapnuti cierna obrazovka a 3-krat zapipal),prebehla reklamacia a vzhladom na neodstranitelnost chyby bol vymeneny za novy.po 9 mesiacoch nastala ta ista chyba a ten isty postup pri reklamacii az na to,ze mi dali pouzity notebook tej istej triedy.no a po 10 mesiacoch znova ten isty problem takze tretia reklamacia s vyrozumenim,ze tentokrat mi ho opravia nakolko islo o chybu od vyrobcu,ktory ju dlhsi cas tajil a momentalne uz jestvuje softver,ktorym sa to da opravit.vzhladom na to,ze ma to uz trikrat po sebe odpisalo v pracovnej oblasti,nemam uz zaujem o tento typ notebooku.takze mam pravo odstupit od zmluvy aj napriek tomu,ze bol vyrobok vzdy vymeneny za iny kus,takze ta ista vada nebola na jednom a tom istom vyrobku?na koho alebo na co sa mozem odvolat?mam pravo pozadovat kupnu cenu vyrobku,aj napriek tomu,ze momentalne ma uz o dost nizsiu hodnotu?vopred dakujem za rady,velmi by ste mi tym pomohli.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    mam narok na odstupenie od zmluvy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.