Zavrieť

Porady

NICIVA SMRST TUTO NOC

mám rada prírodu ako takú
Dnes v noci som zazila otrasnu nicivu burku s krupami. Nebola to klasicka burka o com svedcia a pohlady z okna teraz rano,ked sa rozvidnelo.
Zobudila som sa na silny vietor,isla som sa pozriet co sa deje a kym som stihla ratovat svoje kvety na oknach bolo neskoro. Zacali padat neskutocne rychlo krupy.Keby otvorim okno,tak ho rozbije.Nebolo vidno absolutne nic len krupy ktore nemali konca.Trvalo to cca 10 minut.co bolo dostatocne dlho na to,aby mi z muskatov spravilo to co vidite na fotkach.Na cestach je kopa blata zmiesana s listim zo stromov a na mnohych miestach sa stale drzia krupy.Na cinziaku oproti zhodilo antenu,susede rozbilo okne,vsetci maju znicenu urodu...
Clovek sa o to stara a behom par minut je po snahe
Usporiadat
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes zavčasu ráno( o piatej) som šla autom do Bratislavy. U nás začínalo mrholiť, ale desať kilometrov už bola búrka. A lialo celou cestou až do Blavy. Zle sa išlo, lebo bolo šero, fúkal silný vietor, na ceste v niektorých miestach boli nánosy bahna, polámané konáre, vo vyjazdených koľajach bolo veľa vody. V takomto počasí nechodím po diaľnici, lebo tam je bočný vietor silnejší. Išla som skratkami a keď som prišla do Blavy, nechceli mi veriť že som spravila iba 166 km. Keď idem po diaľnici tak to je o dvadsať kilometrov viac.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Až teraz pozerám túto tému, našťastie som celú tú veternú smršť prespala, ale ráno som po celom dvore zbierala kvetináče, ktoré som neschovala. V piatok večer som všetky väčšie rastliny podávala do garáže, kedže toto predpovedali, aj im to vyšlo. Táto smršť bola najmä v okresoch PN, TT, TN, NM,HC. U nás padali len menšie krúpy najhoršie to odniesli asi trenčania, ktorým odnieslo strechy nad hlavou. No vôbec im nezávidím, len sa toho desím, aby také niečo neprišlo znova.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať