Zavrieť

Porady

vypoveď zo zamestnania

dostali sme v mesiaci jún 2007 výpoveď zo zamestnania, podali sme túto výpoveď žalobou na súd, no p. riad. si priznala, že pochyb., nášmu právnemu zast. oznámila,že sťahuje výpoveď a dohodla sa určité podmienky za ktorých máme nastúpiť do zamestnania, až na to že p. riad. tieto podmienky nedodržala a mala záujem nam dať podpísať doklad o tom že si nebudeme narokovať ušlu mzdu samozrejme sme to nepodpísali a zároveň sme dostali ďalsiu výpoveď jedna sa o dvoch zamestnancov v tom druhom prípade p.riad. nepočkala ani na pojednávanie na súde čo sa týka prvej výpovede a ešte pred pojednávaním mi dala druhú výpoveď tak v tom čase som mal dva vypovede a pritom neviem ktorá bola platná pytam sa môže zastávať taký clovek vedúcu riadiacu funkciu, keď podľa môjho názoru nerozumie a podľa mňa nevie ani prečítať zákonik práce, ďalšia vec zo strany p. riad. ku dnešnému dňu nám neuhradila ani ušlu mzdu za čas keď si priznala, pochyb./že sťahuje výpoveď / samozrejme sme všetko odstúpili na súd /nejde zo strany p. riad. o vedome poškodzovanie zariadenia /
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    klavir Pozri príspevok
    dostali sme v mesiaci jún 2007 výpoveď zo zamestnania, podali sme túto výpoveď žalobou na súd, no p. riad. si priznala, že pochyb., nášmu právnemu zast. oznámila,že sťahuje výpoveď a dohodla sa určité podmienky za ktorých máme nastúpiť do zamestnania, až na to že p. riad. tieto podmienky nedodržala a mala záujem nam dať podpísať doklad o tom že si nebudeme narokovať ušlu mzdu samozrejme sme to nepodpísali a zároveň sme dostali ďalsiu výpoveď jedna sa o dvoch zamestnancov v tom druhom prípade p.riad. nepočkala ani na pojednávanie na súde čo sa týka prvej výpovede a ešte pred pojednávaním mi dala druhú výpoveď tak v tom čase som mal dva vypovede a pritom neviem ktorá bola platná pytam sa môže zastávať taký clovek vedúcu riadiacu funkciu, keď podľa môjho názoru nerozumie a podľa mňa nevie ani prečítať zákonik práce, ďalšia vec zo strany p. riad. ku dnešnému dňu nám neuhradila ani ušlu mzdu za čas keď si priznala, pochyb./že sťahuje výpoveď / samozrejme sme všetko odstúpili na súd /nejde zo strany p. riad. o vedome poškodzovanie zariadenia /
    A aká je otázka?

    Veď počkaj, ako dopadne súd. Tam ti môžu priznať aj náhradu mzdy za celú dobu od skončenia PP do rozsudku.

    klavir je offline (nepripojený) klavir

    klavir
    otazka nejde zo strany riad o vedome poskodzovanie zariadenia ,ked prvu vypoved stiahla ona,tym padom mala uhradit uslu mzdu a al.cast dovolenky ,ktoru k dnesnemu dnu neuhradila a ja som to odstupil na sud [platobny rozkaz]

    vypoveď zo zamestnania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.