Zavrieť

Porady

potrebujem zmenšiť pdf súbor - 19,23 MB - ako na to?

potrebujem zmenšiť súbor pdf veľkosť 19,2 MB, aby odišiel mailom.
Ako to mám urobiť?
Usporiadat
radogr radogr

radogr je offline (nepripojený) radogr

no, práve som otestoval odoslať súbor o veľkosti 11MB vo formáte mp3 nezbalený, a bezproblémov odoslané a aj prijaté...takže neviem.....
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

radogr Pozri príspevok
no, práve som otestoval odoslať súbor o veľkosti 11MB vo formáte mp3 nezbalený, a bezproblémov odoslané a aj prijaté...takže neviem.....
Tak mi ho skús poslať na chrobak7@post.sk a uvidíme, či to aj príde bez problémov na post.sk ...
0 0
leonq leonq

leonq je offline (nepripojený) leonq

no poprve neviem ako by sa tvoj sef tvaril keby zistil ze posielas jeho sukromne veci kade tade, ale to len na okraj

a neviem ako by sa tvaril jeho sef ak by zistil ze ta pouziva na svoje sukromne veci, ak sa teda nebavime o majitelovy firmy...

ako bolo spomenute vyssie, ked dokument vytvaras a vkladas tabulky z Excelu treba ich vkladat ako obrazky, nie ako tabulky, zmensis dokument niekolko krat
ked to uz nie je mozne rozdel dokument este vo worde na niekolko mensich casti a tie potom preved do pdf

podla mna to je najrychlejsia cesta, ako spekulovat nad verejnymi uloziskami, hlavne ak sa jedna o veci doverene !
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

leonq Pozri príspevok
no poprve neviem ako by sa tvoj sef tvaril keby zistil ze posielas jeho sukromne veci kade tade, ale to len na okraj

a neviem ako by sa tvaril jeho sef ak by zistil ze ta pouziva na svoje sukromne veci, ak sa teda nebavime o majitelovy firmy...

ako bolo spomenute vyssie, ked dokument vytvaras a vkladas tabulky z Excelu treba ich vkladat ako obrazky, nie ako tabulky, zmensis dokument niekolko krat
ked to uz nie je mozne rozdel dokument este vo worde na niekolko mensich casti a tie potom preved do pdf

podla mna to je najrychlejsia cesta, ako spekulovat nad verejnymi uloziskami, hlavne ak sa jedna o veci doverene !
to je asi reakcia na mňa?
jeho veci neposielam kade tade, robím to na jeho príkaz a za druhé on šéfa nemá, on je tu najvyšší šéf teda majiteľ firmy.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

charonme Pozri príspevok
stiahni toto:
http://www.rarlab.com/rar/wr38b4sk.exe
a nainstaluj to.
Po dokoncenej instalacii klikni na tvoje pdf pravym tlacitkom a daj "Add to archive..." alebo "Pridat do archivu...", vlavo dole v polozke "Rozdelit diel, v bajtoch" nastav "4 m"

a daj OK. Malo by ti vzniknut zopar suborov pomenovanych
povodne_meno_tvojho_suboru.part1.rar
povodne_meno_tvojho_suboru.part2.rar
povodne_meno_tvojho_suboru.part3.rar
povodne_meno_tvojho_suboru.part4.rar
atd, ktore mu mozes postupne po jednom poslat.
ďakujem, takto mi to už prešlo.
A ešte mi poraď, akým spôsobom si to potom bude vedieť otvoriť resp. ako si to otvorím ja.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

janaGT Pozri príspevok
ďakujem, takto mi to už prešlo.
A ešte mi poraď, akým spôsobom si to potom bude vedieť otvoriť resp. ako si to otvorím ja.
Musí si dať všetky tie rozdelené súbory do jedného adresára a ten prvý (part1) dá otvoriť Winzipom. Následné dá príkaz "Rozbaliť" a Winzip si sám postupne porozbaľuje z tých čiastkových. Opakujem, že musia byť v jednom adresári, lebo ak nenájde nasledujúci, zahlási chybu a rozbaľovanie ukončí. Takže rozbaľovaním on ten súbor zase spojí do jedného automaticky.
0 0
leonq leonq

leonq je offline (nepripojený) leonq

janaGT Pozri príspevok
to je asi reakcia na mňa?
jeho veci neposielam kade tade, robím to na jeho príkaz a za druhé on šéfa nemá, on je tu najvyšší šéf teda majiteľ firmy.
to bola len poznamka na okraj, nie utok na teba, sefovia si vedia vymysliet velke divociny...

inak doporucujem vytvarat dokumenty sposobom ktory som popisal vyhnes sa problemom s ich uskladnovanim a tak isto ten kto dokumenty dostane nemusi byt zbehli v rozbalovani rozdelenych rar

ale na drujeh strane si sa nieco nove naucila
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

leonq Pozri príspevok
to bola len poznamka na okraj, nie utok na teba, sefovia si vedia vymysliet velke divociny...

inak doporucujem vytvarat dokumenty sposobom ktory som popisal vyhnes sa problemom s ich uskladnovanim a tak isto ten kto dokumenty dostane nemusi byt zbehli v rozbalovani rozdelenych rar

ale na drujeh strane si sa nieco nove naucila
Problém bude asi v tom, že ten súbor nevytvorila ona, ale buď ten šéf, alebo niekto iný. Takže so samotnou prezentáciou janaGT asi nič neurobí.

Btw. klobúk dole, ak niekto vytvorí prezentáciu na 107 strán o veľkosti 19 MB...
0 0
leonq leonq

leonq je offline (nepripojený) leonq

Chobot Pozri príspevok
Problém bude asi v tom, že ten súbor nevytvorila ona, ale buď ten šéf, alebo niekto iný. Takže so samotnou prezentáciou janaGT asi nič neurobí.

Btw. klobúk dole, ak niekto vytvorí prezentáciu na 107 strán o veľkosti 19 MB...
to ma nenapadlo ze nema zdrojovy subor "mea culpa"
Btw. - kto to bude citat ???
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Chobot Pozri príspevok
Problém bude asi v tom, že ten súbor nevytvorila ona, ale buď ten šéf, alebo niekto iný. Takže so samotnou prezentáciou janaGT asi nič neurobí.

Btw. klobúk dole, ak niekto vytvorí prezentáciu na 107 strán o veľkosti 19 MB...
veruže som ho nevytvorila ja ...
0 0
radogr radogr

radogr je offline (nepripojený) radogr

Chobot Pozri príspevok
Tak mi ho skús poslať na chrobak7@post.sk a uvidíme, či to aj príde bez problémov na post.sk ...
No na post ti to určite nedojde, preto vravím, že buď treba používať platené servery alebo z neplatených gmail a nebudeš mať problém

(Post som prestal používať asi ako 15ročný práve kôli nenormálnym limitom, ktorými obmedzuje svojich používateľov)
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

radogr Pozri príspevok
No na post ti to určite nedojde, preto vravím, že buď treba používať platené servery alebo z neplatených gmail a nebudeš mať problém

(Post som prestal používať asi ako 15ročný práve kôli nenormálnym limitom, ktorými obmedzuje svojich používateľov)
ja som sa to snažila poslať z plateného serveru na gmail
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať