Zavrieť

Porady

chýba pracovná náplň

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť. už to budú dva mesiace čo robím v novej práci asistentku a ešte stále nemám pracovnú náplň a celé dni nič nerobím. A už ma nebaví sa stále tváriť že niečo robím. je to niekedy až moc na psychiku - zaspávam a som nesmierne unavená.
čo mi odporúčate. bojím sa ohlásiť znovu, keď už som to dva krát urobila. prvý krát mi vedúci povedal že pracovnú náplň ani nedostanem a druhý krát mi konateľ povedal, že čoskoro ju dostanem... no stále nič. Ani žiadne školenie...nič.Vedúci by chcel kecať len o hlúpostiach a ja som už podraždená.
Mám zlé skúsenosti s tým keď mi nedali pracovnú náplň. O mesiac pôsobenia vo firme my drzo vyhodili. Bojím sa aj teraz a zasa nechcem skončiť jak teké dievča pre všetko.
ďakujem za skorú odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    chacky je offline (nepripojený) chacky

    chacky
    téma je nevhodná alebo neviete čo dodať? pracovná náplň je súčasťou praconej zmluvy nie? mám sa stále ohlasovať? nemôžem si dovoliť byť bez práce.

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    pracovná náplň je súčasťou PZ -
    skús sa ešte raz priateľsky porozprávať s vedúcim, že by si rada nejakú zodpovednú činnosť

    chýba pracovná náplň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.