Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Kuk...kuk...kuk... čo robkáte?
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 25.09.08 at 20:44 Dôvod: zmena kukania :-)
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

j
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VladoaKatka Pozri príspevok
... dúfam, že dneeeees ....

..no teda dúfam,že ten maličký poraďáčik je už medzi nami..fajn večer ti..
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

j
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Idem sa pochváliť. Keď som zo svojho čarodejného vaku vyčarovala zdravie, šťastie a porozumenie pre CCCC, temer vzápätí mi prišla odpoveď na žiadosť do zamestnania. Nemusím vám opisovať, aká som bola šťastná. Od konca júla som nepracovala, predošlý pomer skončil v skúšobnej dobe.Priznávam sa aj k svojim 17 (49) rokom. Žiadna výhra, začínať vždy niečo nové a dúfať, že tentoraz to výjde.
Dnes je pre mňa výnimočný deň. Dnes mám 23 rokov od sobáša, ale už nie je s kým oslavovať, lebo sme sa rozišli. Dnes som nastúpila na nové miesto, a dnes som na Porade "ozelenela".
Znovu na vás, moje poraďácke kamarátky, myslím, a čarujem pre vás zdravie, šťastie, lásku, porozumenie. Tým maličkým drobcom, ktorí nám pribúdajú do rodín, prajem tiež zdravie a šťastie, a aby ich tá láska, s ktorou ich vítame na svete, sprevádzala každučký deň.
Naposledy upravil Dav : 26.09.08 at 16:39 Dôvod: Hrúbka!!!
0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Katka teším sa spolu s vami ...... a gratulujem celej rodinke



0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VladoaKatka Pozri príspevok
...ďakujem Vám všetkým ... vlastne ďakujem aj v mene rodičov a maličkej za pekné, milé slová ... hlavne aby boli zdravé obe... no Andrejka bola trochu sklamaná, keď videla tie novorodeniatká aké sú maličké, páčili sa jej, ale asi o sestričke mala inú predstavu ...

"Dedko, všetky boli také malilinké, ani nechodili" takto zrhnula návštevu pôrodnice.
..


..no vidíš,takto to vyzerá -kuknem na koniec zo včera,dozviem sa,že sa chystá poraďáčik na svet a pokiaľ sa dosuniem na koniec,už je tu púpätko...to je rýchlosť!!!.

..tak vítam bábätko a prajem zdravie a šťastie a rýchlo nový počítač,nech u vás nie je tlačenica......

..a ešte kvietky... ..no a ešte nech je zdravé,rýchlo rastie a nech má babka radosť...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

DAV teším sa pozitívnym správam s Tebou. Jožka
0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
pepsikova Pozri príspevok
..no teda dúfam,že ten maličký poraďáčik je už medzi nami..fajn večer ti..

Tá maličká poradáčka už je medzi nami :
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Dav Pozri príspevok
Idem sa pochváliť. Keď som zo svojho čarodejného vaku vyčarovala zdravie, šťastie a porozumenie pre CCCC, temer vzápätí mi prišla odpoveď na žiadosť do zamestnania. Nemusím vám opisovať, aká som bola šťastná. Od konca júla som nepracovala, predošlý pomer skončil v skúšobnej dobe.Priznávam sa aj k svojim 17 (49) rokom. Žiadna výhra, začínať vždy niečo nové a dúfať, že tentoraz to výjde.
Dnes je pre mňa výnimočný deň. Dnes mám 23 rokov od sobáša, ale už nie je s kým oslavovať, lebo sme sa rozišli. Dnes som nastúpila na nové miesto, a dnes som na Porade "ozelenela".
Znovu na vás, moje poraďácke kamarátky, myslím, a čarujem pre vás zdravie, šťastie, lásku, porozumenie. Tým maličkým drobcom, ktorý nám pribúdajú do rodín, prajem tiež zdravie a šťastie, a aby ich tá láska, s ktorou ich vítame na svete, sprevádzala každučký deň.
Olinka som dojatá a teším sa úprimne s Tebou moja... prajem Ti veľa, veľa, veľa úspechov tak po pracovnej ako aj súkromnej stránke života. Úuuuprimne ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
[quote=Dav;829690]Idem sa pochváliť. Keď som zo svojho čarodejného vaku vyčarovala zdravie, šťastie a porozumenie pre CCCC, temer vzápätí mi prišla odpoveď na žiadosť do zamestnania. Nemusím vám opisovať, aká som bola šťastná. Od konca júla som nepracovala, predošlý pomer skončil v skúšobnej dobe.Priznávam sa aj k svojim 17 (49) rokom. Žiadna výhra, začínať vždy niečo nové a dúfať, že tentoraz to výjde.
Dnes je pre mňa výnimočný deň. Dnes mám 23 rokov od sobáša, ale už nie je s kým oslavovať, lebo sme sa rozišli. Dnes som nastúpila na nové miesto, a dnes som na Porade "ozelenela".
Znovu na vás, moje poraďácke kamarátky, myslím, a čarujem pre vás zdravie, šťastie, lásku, porozumenie. Tým maličkým drobcom, ktorý nám pribúdajú do rodín, prajem tiež zdravie a šťastie, a aby ich tá láska, s ktorou ich vítame na svete, sprevádzala každučký deň...



...moja milá Dav,všetko dobré sa ti stalo dnes preto,lebo ráno som na teba myslela..síce ťa nepoznám,ale nemala som čas na kávu a v duchu som si šomrala,že na porade Toky s Dav chystajú dobroty,kávou sa nalievajú a ja ani nedýcham..ale prajem ti,nech ti všetko vyjde a ver,že nikdy nie je neskoro začať niečo nové..len treba chcieť a veriť,že sa všetko podarí..cmuk.. ..môžeme jeden na zdravie toho púpätka,čo mám pribudlo a aj na tvoje..fajn večer ti..
0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Pre malú Petru spolu s vílou prajeme : veľa lásky, zdravíčko a šťastie:


0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Krásny večer prajem:

0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Dav, prajem Ti to šťastíčko z celého srdca Anka
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička


...Pepsi, nie je to tvoj Pepsikolák? Je doma? Pekný večer...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Porozumenie a láskaA ďakujem.
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička


...malého anielika pre novorodeniatko Petru, blahoželáme...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dobrú noc
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

pekný motýľ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať