Zavrieť

Porady

Čistec

Môže mi niekto poradiť,kde by som kúpil čistec na liečbu zočí-urieknutie.Ďakujem.
Usporiadat
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

alla66 Pozri príspevok
aha, pochopila som, že uvedené príznaky spôsobuje čistec. dík
nie, nie... naopak, čistec sa podáva pri týchto príznakoch ... nemáš zač
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Tato zelinka mi rastie v skleniku,aj v zahrade.
Vraj to je cistec.Ale nie som si ista na 100%.
Pozerala som na nete,ale cistec je zvacsa opisovany, ze ma menej, ci viac chlpate listy. Ale ta moja rastlinka ma hladke.
Susedka by si to chcela natrhat, vraj je z toho dobry caj na krv,ale bojim sa,aby to nebola len nejaka diva burina.
Viete mi prosim niekto poradit?
P6250022.jpg  
P6250021.jpg  
P6250020.jpg  
P6250019.jpg  
1/1
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Oživujem starú tému kvôli včerajšej debate na šuťáku. Mali sme na porade debaty aj o urieknutí. Marí sa mi, že sa spomínal aj čistec plstnatý, mám ho na záhrade ako okrasný, dovtedy som nevedela ako sa volá. Funguje na očistu aj ten?
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Čistec sme kedysi ako deti zbierali po žatve na strniskach. Skús pohľadať na nejakých súkromných poličkách, veľkovýroba postrekuje, tam by som ho nezbierala, ak vôbec po postrekoch nejaký zostal. V PD som ho videla minulý týždeň na tržnici, predávali babky z dedín spolu s prebytkami úrody.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
kukučka
Oživujem starú tému kvôli včerajšej debate na šuťáku. Mali sme na porade debaty aj o urieknutí. Marí sa mi, že sa spomínal aj čistec plstnatý, mám ho na záhrade ako okrasný, dovtedy som nevedela ako sa volá. Funguje na očistu aj ten?
Kukuč tento rastie na strniskách, ale už aj v záhradách, aj mne už rastie v záhrade.....a je to určite pravý...

profimedia-0301198598.jpg  
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

to som si už naštudovala, našťastie nepotrebujem, som len zvedavá, či ste používali aj ten záhradný?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať