Zavrieť

Porady

Obľúbené položky

Vedel by mi niekto poradiť ako si mám usporiadať obľúbené položky podľa abecedy ? Mám ich opäť veľa a zabudla som ako nato. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    axeco je offline (nepripojený) axeco

    Vylúčený člen axeco
    Mozilla:

    1./ Zobrazit vase zalozky -ikona vpravo hore " CTRL + Shift + B

    2./ Zobrazit bocny panel Zalozky

    3. Ponuka Zalozky

    4./ Pravym tlacitko mysi vybrat - Usporiadat podla nazvu
    misoft Stručné, jasné, jednoduché....

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Otvorit zoznam oblubenych poloziek >> pravy klik do zoznamu a vybrat z menu "Zoradit podla nazvu" alebo "Zoradit podla mena" (ja mam CZ)

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    luigi72 Pozri príspevok
    Otvorit zoznam oblubenych poloziek >> pravy klik do zoznamu a vybrat z menu "Zoradit podla nazvu" alebo "Zoradit podla mena" (ja mam CZ)
    nejako sa mi nedarí pravý klik neôžeš mi to eľte polopatisticky poradiť ? Ďakujem.

    Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

    Meggi 1
    Luigi72 teraz nie je asi online, tak skús takto:
    Tak ako Ti už radil, len zopakujem a skúsim napísať trochu ináč: klikni na Obľúbené položky alebo to môžeš mať uvedené ako Záložky na hornej lište. Keď sa ti vyroluje zoznam, do neho klikni pravým tlačidlom myši a klikni na: Usporiadať podľa názvu. Malo by to byť usporiadané.

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Meggi 1 Pozri príspevok
    Luigi72 teraz nie je asi online, tak skús takto:
    Tak ako Ti už radil, len zopakujem a skúsim napísať trochu ináč: klikni na Obľúbené položky alebo to môžeš mať uvedené ako Záložky na hornej lište. Keď sa ti vyroluje zoznam, do neho klikni pravým tlačidlom myši a klikni na: Usporiadať podľa názvu. Malo by to byť usporiadané.
    Asi som nemožná, ale keď sa mi rozbalia obľúbené položky, kliknem a nič také sa mi nezobrazí, jedine otvoriť, odoslať a pod.,konkrétnu položku,neviem kde robím chybu...

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Skús sem pripojiť screenshot, keď máš rozbalené (vyrolované) obľúbené položky a práve máš stlačené pravé tlačidlo myši. (Najjednoduchšie asi s tlačítkom Printscreen - nájdeš vpravo od F12)

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    skúsim "ukážkou"



    Ak nepochodíš tak sa skúsim opýtať aký máš prehliadač?? Internet explorer ? a ktoru verziu?

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    mpca Pozri príspevok
    skúsim "ukážkou"



    Ak nepochodíš tak sa skúsim opýtať aký máš prehliadač?? Internet explorer ? a ktoru verziu?
    Ďakujem, ale ja tam to usporiadať podľa názvu nemám a prehliadač mám verziu 6.0

    liduska je offline (nepripojený) liduska

    liduska
    Maňuša Pozri príspevok
    Ďakujem, ale ja tam to usporiadať podľa názvu nemám a prehliadač mám verziu 6.0
    Klik na obľúbené položky hore na lište, rozroľujú sa Ti položky , nastav sa na niektorú s týchto položiek a stlač pravé tlačidlo a tam sa už objaví aj ponuka usporiadať podľa názvu. Aj mne to trvalo kým som na to prišla.

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Fero11 Pozri príspevok
    Nainstaluj si FireFox http://firefox.czilla.cz/
    firefox mám nainštalovaný, a tiež som skúšala kliknutím na konkrétnu položku neide to...

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ak sa vo firefoxe niekde prihlasujes, tak automaticky ti vyskoci okno, ci chces heslo, ulozit, alebo neulozit (prip. len pre tento...). Ak das ulozit, tak sa ti ulozi do:
    Navigujem ta- nastroje--> moznosti--> (horne menu) zabezpeceni--> zobrazit hesla--> zobrazit hesla a potvrdit ano

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.