Zavrieť

Porady

Kniha Tajomstvo (The secret)

Zaujímalo by ma, či sa tu nájde niekto, kto čítal túto knihu alebo daľšie, jej podobné?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    Zaujímalo by ma, či sa tu nájde niekto, kto čítal túto knihu alebo daľšie, jej podobné?
    prídi do témy: SAVČENKO práve tam preberáme niečo podobné od viacerých autorov, resp vyjadrujeme svoje názory na tieto témy - a tajomstvo / the secret / je v podstate obšírny výklad zákona príťažlivosti
    Monika Kováčová
    skôr si myslím, že téma Savčenko je len o Savčenkovi... Akýkoľvek iný názor sa tam veľmi nepreberá... resp. sa zvrtne na Savčenka, príp. je považovaný za názor Savčenkov.

    karin65 je offline (nepripojený) karin65

    karin65
    Dáša_ Pozri príspevok
    Zaujímalo by ma, či sa tu nájde niekto, kto čítal túto knihu alebo daľšie, jej podobné?
    čítala som Tajomstvo a vôbec nepochybujem o sile pozitívneho myslenia. Snažím sa riadiť jednotlivými pravidlami, aj keď prinám sa, viac sa mi to nedarí ako darí. Ale každý svoj deň končím poďakovaním za všetko pozitívne, čo ma v priebehu dňa postretlo.

    Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

    optimistka Leila2006
    Čítala som a nemám dôvod tomu neveriť, sú za tým veľkí a múdri ľudia, ktorým to vyšlo. Ale nie je jednoduché podľa toho hneď aj žiť, chce to trochu trénigu na sebe, silu vôle a mysle, ale pozitívne príkĺady z môjho okolia nasvedčujú tomu, že keď človek niečo veľmi chce, tak to dosiahne. Samozrejme, musí to byť v súlade s "istými" pravidlami. Pre mňa je The Secret už dlhšiu dobu jednotka medzi knihami.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Ste ma celkom potešili

    Inak, náhody, či želania ma sprevádzajú. Len som to nevedela tak pekne popísať ako je to v tej knihe.
    A je pravdou, že negatívne veci sa pritiahnu lahšie.

    linner je offline (nepripojený) linner

    linner
    Dáša_ Pozri príspevok
    Zaujímalo by ma, či sa tu nájde niekto, kto čítal túto knihu alebo daľšie, jej podobné?
    Práve teraz vychádza vo vydavateľstve Ikar slovenský preklad bestselleru Rudigera Schacheho Tajomstvo príťažlivosti sŕdc.

    Kniha Tajomstvo (The secret)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.