Zavrieť

Porady

Zvuk notebooku

pán v najlepších rokoch
Mám problémy so zvukom v notebooku. Pri prehrávaní CD, DVD je zvuk akýsi "plechový", neviete mi poradiť ako nastaviť správny zvuk?
Usporiadat
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Ibaka Pozri príspevok
Mám problémy so zvukom v notebooku. Pri prehrávaní CD, DVD je zvuk akýsi "plechový", neviete mi poradiť ako nastaviť správny zvuk?
Kúp repro a pripoj k notebooku. Tie repráky použité v notebooku nemajú práve štúdiovú kvalitu.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Ibaka Pozri príspevok
Mám problémy so zvukom v notebooku. Pri prehrávaní CD, DVD je zvuk akýsi "plechový", neviete mi poradiť ako nastaviť správny zvuk?
A nebude to tým, že máš lacnejší typ notebooku, kde sú najlacnejšie a málo výkonné repráky? Skús pripojiť na NB externé reproduktory, najlepšie cez zosilňovač a potom uvidíš.

A vôbec - vrchnáky od plechoviek ti NB neprehraje...
0 0
Achy Achy

Achy je offline (nepripojený) Achy

Ibaka Pozri príspevok
Mám problémy so zvukom v notebooku. Pri prehrávaní CD, DVD je zvuk akýsi "plechový", neviete mi poradiť ako nastaviť správny zvuk?
Tak znel aj pred tym, alebo to zacalo robit po nejakom case? Ako uz bolo spomenute, tie repraciky su dost nekvalitne, hlavne v nizkej cenovej kategorii.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Chobot Pozri príspevok
.

A vôbec - vrchnáky od plechoviek ti NB neprehraje...
A skúšal som aj kotúč z karbobrúsky- má ten istý rozmer- tiež nehral , no neskôr skúsim s prídavnými reprákmi.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
tak skúšal som aj s prídavnými reprákmi aj so slúchadlami, to isté, akékoľvek video mi na PC ide bez problémov, dám ho do NB a vždy plechový zvuk, akoby ozveny. Niečo bude v nastaveniach. Poradíte čo mám skúsiť?
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Ibaka Pozri príspevok
tak skúšal som aj s prídavnými reprákmi aj so slúchadlami, to isté, akékoľvek video mi na PC ide bez problémov, dám ho do NB a vždy plechový zvuk, akoby ozveny. Niečo bude v nastaveniach. Poradíte čo mám skúsiť?
Nemáš náhodou nejaký prídavný soft k zvukovke? Niečo ako equalizer alebo nieco podobne. TIe zvyknu mavat rozlicne template zvukov (napr. pod vodou, v lese, v hale, v jaskyni a podobne) Pozri ci nemas nahodou take nieco zapnute. Mohlo by to byt spustene volakde na riadku vedla hodin...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Ibaka Pozri príspevok
tak skúšal som aj s prídavnými reprákmi aj so slúchadlami, to isté, akékoľvek video mi na PC ide bez problémov, dám ho do NB a vždy plechový zvuk, akoby ozveny. Niečo bude v nastaveniach. Poradíte čo mám skúsiť?
Tak to bude v nastaveniach. Začni ovládačmi - či sú nainštalované. Potom choď do nastavenia zvuku, či nemáš náhodou zapnutý nejaký efekt ozveny. Nakoniec skús nainštalovať iný prehrávač, či aj ten bude taký. AK bude všetko OK, tak nie je vylúčená aj chyba zvukovej karty. TO robí od začiatku? NB je nový?
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Bingo- mali ste pravdu, equalizér, mal som zapnutý Stone corridor- ozvena ako kamennom koridore. A je tam množstvo iných pazvukov, ktoré neskôr prelúskam. Vďaka.
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Ibaka Pozri príspevok
Bingo- mali ste pravdu, equalizér, mal som zapnutý Stone corridor- ozvena ako kamennom koridore. A je tam množstvo iných pazvukov, ktoré neskôr prelúskam. Vďaka.

jj..to poznám z vlasnej skúsenosti. Tiež som raz takto špekuluval asi 2 hodiny..až ma napadol equalizér...

Ale kto má ešte nekvalitný zvuk na laptope..tak som objavil toto:

http://pocitace.sme.sk/c/4148454/bas...-notebook.html
0 0
mamina h. mamina h.

mamina h. je offline (nepripojený) mamina h.

prosim vas, na notebooku cez reproduktory pocujem co prave robim, chcem tym povedat ze mikrofon stale snima zvuk a reproduktory mi ho prehravaju, je novy, nejake nastavenie to bude, ale neviem nic take najst, pomoze niekto ? vdaka !
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Aký windows ?
0 0
mamina h. mamina h.

mamina h. je offline (nepripojený) mamina h.

windows 7 profesional
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Klikni pravé tlačidlo myšky na ikonu reproduktora v pravo dole-Nahrávacie zariadenia - Nahrávanie - Označ Microphone - Vlastnosti - Počúvať - zruš fajku na Počúvať toto zariadenie -Použiť-OK
1 0
mamina h. mamina h.

mamina h. je offline (nepripojený) mamina h.

Vlado40 Pozri príspevok
Klikni pravé tlačidlo myšky na ikonu reproduktora v pravo dole-Nahrávacie zariadenia - Nahrávanie - Označ Microphone - Vlastnosti - Počúvať - zruš fajku na Počúvať toto zariadenie -Použiť-OK
si zlaty, rychlo odpvedas, vdaka.
pozrela som to, nemam to zakliknute, ak to preventivne zakliknem a zasa odkliknem tak ziadna zmena, porazi ma ...
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Tak tam dole pri vlastnostiach -microphone-je využitie zariadenia-vyber nepoužívať-zakázať alebo kliknúť na úrovne a na modrú ikonu reproduktor a mikrofón sa vypne.
1 0
mamina h. mamina h.

mamina h. je offline (nepripojený) mamina h.

Vlado40 Pozri príspevok
Tak tam dole pri vlastnostiach -microphone-je využitie zariadenia-vyber nepoužívať-zakázať alebo kliknúť na úrovne a na modrú ikonu reproduktor a mikrofón sa vypne.
ja ale mikrofon pouzivam, na volanie cez skype nemusim pripajat sluchatka s mikrofonom ale priamo takto hovorim, kazdopadne som ten mikrofon vypla ako hovoris, ze si sa nieco zmeni .... nezmenilo sa, a teraz som to chcela vratit ako to bolo, ale ikonu mikrofonu tam uz nevidim, som blbec ja ? alebo hp ?

doplnam ... normalne tam ta ikonka uz nie je !
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Tak potom skús najrýchlejšie je klikni pravým tlačidlom myšky na ikonu Tento počítač - Vlastnosti - Správca zariadení - nájdi si položku Sound-rozbaľ tou malou šípkou - klikni na tú zvukovú kartu a daj odinštalovať ale nech tam nebude fajka v tom štvorčeku odstrániť softvér ovládača.Potom reštartuj notebook a po reštarte sa obnoví zvuková karta.Potom ak sa mikrofón nepolepší ,tak ho nedaj zakázať-nepoužívať ale iba vypni tou modrou ikonou reproduktora.Tak sa mikrofón iba vypne a potom klikom na ten reproduktor znova zapne.
Naposledy upravil Vlado40 : 12.01.11 at 23:07
0 0
mamina h. mamina h.

mamina h. je offline (nepripojený) mamina h.

uuujha, a nepokazim tym nieco ? nb je uplne novy ...
nasla som tam toto>

SOUND, VIDEA AND GAME CONTROLLERS
- BLUETOOTH HANDS-FREE AUDIO
- IDT HIGH DEFINITION AUDIO CODEC
- INTEL (R) ZVUK PRE OBRAZOVKY

to posledne? nie si nahodou na skype?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Nemala ,zrejme ten intel zvuk.
0 0
mamina h. mamina h.

mamina h. je offline (nepripojený) mamina h.

Vlado40 Pozri príspevok
Nemala ,zrejme ten intel zvuk.
priznam sa ti, bojim sa odinstalovat tu zvukovu k.
okrem toho, nechcem mikrofon zapinat a vypinat, chcem aby to fungovalo spravne, ako na inych nb, ked pojdem volat tak volam, a nemusim nic vypinat a zapinat, toto je nejaka divna vec toto ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať