Zavrieť

Porady

alergia-tebletky

ahojet, prednedavnom som mala alergicku reakciu a doktorka mi dala tabletky Zodac, len mi nepovedala, dokedy ich mam jest a ci mam vybrat vsetky tabletky... poradte prosim, co ´mate s tym skusenosti, ci ich uz mozem teda vysadit, ked mi vsetky priznaky alergie zmizli? dakujeeeem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Najlepšiu odpoveď Ti dá asi Tvoja lekárka, ktorá pozná tvoj zdravotný stav, ktorá Ti tabletky predpísala.
    Čo môže "fungovať" u jedného pacienta, u druhého nemusí...

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Treba isť za lekárkou a naplánovat testy po upokojení a vysadení liekov,aby sa zistilo,na čo tá alergia bola,inak skôr alebo neskôr sa problém zopakuje.

    feron je offline (nepripojený) feron

    feron
    Ak to bola len reakcia, to znamená, že na nejaký podnet vznikla odozva, ktorá sa predtým neobjavovala, myslím, že vtedy stačí užívať liek len do vymiznutia príznakov, ak sa už tá reakcia neobjavuje. Ak by sa reakcia opakovala určite treba konzultovať s lekárom.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    A príbalový leták čo "hovorí"???

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    kludne ich mozes vysadit, ked ti odozneju priznaky alergie

    a k lekarke ist znivu az vtedy, ak sa zopakuju

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Keď nemáš príznaky to neznamená,že alergiu nemáš. Tomu never!!!!! Ja som brala ZODAC celkom mi pomohol, brala som ho bez lekárskeho predpisu. A brala som ho thak dlho do kedy som mala problemy... Čiže okolo 2-3 mesiace ked je to kritické.... Ehm... U mňa celý rok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.