Zavrieť

Porady

Reklamácia bicykla

Zdravim, prosim o radu pri reklamacii bicykla. Pred 3 mesiacmi som si kupil novy velmi drahy bicykel, a po case sa mi na nom pokazila predna odpruzena vidlica, proste sa stale zmensoval jej zdvih. Tak som bicykel reklamoval, prijali ho, a po 3 tyzdnoch som si pre neho prisiel a povedali mi, ze reklamacia nebola uznana. Bicykel poslali do odborneho servisu, to som aj videl na doklade o reklamacii kde bolo razitko tohoto servisu. Tiez mi aj vraveli ze bola vidlica rozobratá a skontrolovaná, s tym rozobratim aj suhlasim, je to vidno ze ju mali zhodenu lebo niektore veci potom zlozili trosku inak ale to nevadi. Ide o to, ze pri preberani bicykla vyzeral byt v poriadku (myslel som, ze bolo len nieco zaseknute v tej vidlici, a po rozobrati a opätovnom zlozeni je vsetko ok) a tak som ho prebral a podpisal zaznam o reklamacii. Lenze uz po prvom vyjazde v terene, sa znovu objavil ten isty problem, a domov som prisiel s polovicnym zvihom. Ide o to, ze oni v servise ked vidlu rozoberu a zlozia, a spravne nafukaju, tak ta vyzera bezchybne. Lenze ju neodskusaju, a prave pri jazde v terene sa prejavi ta zavada. Idem teraz znovu dat bicykel na reklamaciu, ale chcem poradit, ze ako postupovat ked mi znovu povedia ze reklamaciu neuznali, ze to pozerali technici a vidla je v poriadku. Musim takuto reklamaciu prijat?? ja by som potreboval ist bicykel odskusat na niekolko hodin, a potom sa az rozhodnut ci reklamaciu prijat (podpisat). Poradte co by ste robili vy, dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.