Zavrieť

Porady

CCC - Krásne prezentácie

43 ročná účtovníčka
Ahojte poradáci dovolila som si založiť ďaľšiu tému dúfam, že tu také dačo nie je a chcem aby ste to videli aj vy a doložili ďaľšie keď máte podobné prezentácie. Nezabudnite zapnúť reproduktor. Keď chcete rýchlejše pozerať treba nato klikať alebo na ľavom okraji posúvať.
Naposledy upravil Monika C. : 16.09.08 at 22:07
Usporiadat
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Zimná nálada
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

naozaj niečo pekné
Naposledy upravil Zitulda : 04.04.09 at 20:15
0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Prajem šťastný Nový rok :
0 0
aaa14 aaa14

aaa14 je offline (nepripojený) aaa14

Pripajam jednu prezentaciu...
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Prianie
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Po čase niečo pridám, zdravím Ťa zakladateľka témy Monika
Naposledy upravil Zitulda : 04.04.09 at 20:15
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

ušla mi stránka -pokazili sa mi druhé oči, pepsíková by nohla pomôcť na CCCC ná také veliké-budem pýtať
Naposledy upravil Zitulda : 04.04.09 at 20:15
0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Zitulda Pozri príspevok
Po čase niečo pridám, zdravím Ťa zakladateľka témy Monika

Ahoj Zituška aj ostatní : tie posledné prezentácie sú prekrásne - zima, ale s tým vlakom no neviem či by som sa nebála.
Zitka stratili sa niektoré PPS ani ja ich už nevidím ale chyba to bude asi v počítači predtým tam určite boli veď sme to aj komentovali. Mne sa to už tiež stalo predtým, že ja som videla na svojom počitači obrázok ale nikto iní to nevidel tak som to musela mazať. Niekedy robím na norm. počitači a niekedy na notebooku a vidno ten rozdiel. Závisí od toho ako máš nastavený počitač napr. na tom čo píšem neviem prehrať z Veľ. Británie toho čo vyhral v talentoch a na druhom to ide bez problémov. Toto čo sa stratilo už nechaj tak a skús keď ich ešte máš dať tu . Majte sa a prajem príjemný večer.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Tak znova som sa vrátila prečítať odpoveď, ono je to ale tak, že žiaľ ja už neviem koľko bolo priložených celkom Mazané prílohy boli v 17 tich príspevkoch na 7 stranách.Keď som to vypísala zistila som, že kvôli príspevkom, čo som pridala 7.12.2008 na 13. strane musela som 6.12.2008 vyprázdniť disk s prílohami, lebo mi vypísali, že ho mám plný.Bolo ich neúrekom nielen na tejto téme ale aj inde. Už aj teraz mi vypisujú, že mám plný na 48,81%, takže asi zasa po pridaní pár prezentácií budem nútená mazať.
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Zdravím a přikládám i já ze své obsáhlé sbírky.
Bohužel ty nejkrásnější jsou na vložení sem příliš velké
Naposledy upravil sondaw : 22.06.09 at 12:58
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Ahojte, krásný víkend všem
Prosím, může mi někdo napsat, jakou maximální velikost jednoho souboru můžu ještě nahrát? Mám asi 300 prezentací o velikost 4MB a víc a bohužel je sem nemůžu nahrát. Jsou krásné a je to škoda, ráda bych se s vámi o ně podělila
Naposledy upravil sondaw : 22.06.09 at 12:58
1 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Pozdrav z Moravy, později pošlu další
Naposledy upravil sondaw : 22.06.09 at 12:58
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Další prezentace pro potěšení
Naposledy upravil sondaw : 22.06.09 at 12:58
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Za chvíli přidám další
Naposledy upravil sondaw : 22.06.09 at 13:01
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Pokračování zítra, vlastně dnes později
Naposledy upravil sondaw : 22.06.09 at 13:01
0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
sondaw Pozri príspevok
Zdravím a přikládám i já ze své obsáhlé sbírky.
Bohužel ty nejkrásnější jsou na vložení sem příliš velké
Ďakujem sondaw za prekrásne prezentácie rada by som pozrela aj tie ostatné ale neviem Ti poradiť aké veľké sa tu môžu vkladať . Ešte raz ďakujem sú prekrásne a prajem Tebe aj ostatným príjemný víkend.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

sondaw, skús ich spakovať programom WinZip. Stiahnuť ho môžeš napr. odtiaľ http://www.slunecnice.cz/sw/winzip-32/ Spakovaný súbor môžeš priložiť v max. veľkosti 381,47 MB.
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Marína Pozri príspevok
sondaw, skús ich spakovať programom WinZip. Stiahnuť ho môžeš napr. odtiaľ http://www.slunecnice.cz/sw/winzip-32/ Spakovaný súbor môžeš priložiť v max. veľkosti 381,47 MB.
Děkuji za radu, na sbalení třeba v RARu, který používám, jsem myslela, šlo mi ale o to, že jsem nevěděla, jestli by vám to nevadilo při stahování. Zkusím sbalit třeba jen po dvou, tří souborech, aby vám netrvalo stažení dlouho. Určitě je škoda, když sem nejde dát větší soubor přímo, vyzkoušela jsem, že mi nahraje jen do velikosti 4MB, větší už ne. Díky, nahraji vám teda snad i ty větší soubory, mám toho hodně
Hezký zbytek neděle

Tak bohužel, zkusila jsem soubor zkomprimovat (vyzkoušeno nekolik programů), soubory jsou stále příliš velké na to, abych je sem mohla vložit. Udělám později z velkých prezentací menší soubory tak, abyste je dlouho nestahovali a postupně je někam upnu ke stažení. Ty prezentace jsou fakt moc hezké a bylo by mi líto se nepodělit
Naposledy upravil sondaw : 11.01.09 at 21:25
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Zatím tedy ty menší, které vložit jdou
Naposledy upravil sondaw : 22.06.09 at 13:01
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Dalších několik prezentací pro vás
Naposledy upravil sondaw : 22.06.09 at 12:43
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať