Zavrieť

Porady

chcem otehotnieť

velmi túžime po bábetku a zatial sa nám nedarí otehotnieť skúšame to už pól roka a zatial nič... skúšali sme rôzne ,,zlepšováky,, ako napr. po styku nohy hore a kyselinu listovú a počítanie plodných a neplodných dní no zatial bez úspechu... vie nám niekto poradiť čo by sme mohli ešte skúsiť aby sa nám to konečne podarilo??? ( lekárka mi povedala že po neuspešnom roku začneme hladať príčinu)
Usporiadat
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Neber v zlom.....Betys - nenaruší tvoje súkromie dávať tvoje tel.číslo do každej odpovede na Porade?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

alla66 Pozri príspevok
Neber v zlom.....Betys - nenaruší tvoje súkromie dávať tvoje tel.číslo do každej odpovede na Porade?
chúďa, asi sa cíti osamelá a chce si len pokecať

Ale ten jej preparát musí byť ozaj zázračný, ked lieči všetko od neplodnosti po rakovinu... http://www.porada.sk/search.php?searchid=7465627
Naposledy upravil arizona : 14.02.09 at 18:51
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

spamer ako vyšitý.
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

Myslím, že o tom tieto stránky sú. Ak má niekto problém, prosí o radu. Tento problém sme tiež riešili pred rokmi s manželkou. Trvalo to niekoľko rokov a niekedy stavy prechádzali až v zúfalstvo. A dnes máme dve krásne deti. Mali by ste sa o tom s partnerom rozprávať a podporovať sa. Ako písali poraďáčky v predchádzajúcich príspevkoch, stresovať sa môžeš až po rokoch neúspechu a nie teraz. Držím vám obom palce.
0 0
BETYS BETYS

BETYS je offline (nepripojený) BETYS

Počula som, že tento problém sa dá riešiť BAD - biologicky aktívne doplnky výživy z čínskej medicíny.
0 0
jogi24 jogi24

jogi24 je offline (nepripojený) jogi24

Treba zavolat Jonasovi.Posles bubaky,on ti posle vyratany kalendar. Pred terminom posles chlapa na tyzden do roboty aaaaa-bum -ho.
Odskusane,na druhy pokus platne
0 0
rybanka rybanka

rybanka je offline (nepripojený) rybanka

Ja mám ten kalendár od Dr. Jonáša, vyzerá to sľubne, beriem aj lieky už tretí mesiac a zatiaľ nič. Dokonca sa mi prekrývajú tie dni, čo by mala byť vysoká
šanca na otehotnenie. Som z toho nešťastná, ale povedala som si, že keď už jedno dieťa mám, hádam sa dočkám aj toho druhého.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Podľa Jonášovej metódy sa da urobit zadarmo vypočet aj na tejto stranke http://www.leichte.info/fuer_Frauen/...nisplanung.htm

Rybanka,len tak zo zaujimavosti,skus si ho urobiť a porovnaj s Jonašovým.Potom napíš.Dik
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

arizona Pozri príspevok
Určite na tom niečo pravdy je. Mala som aj kolegyňu aj kámošku,ktoré sa po rokoch snaženia zmierili s tým, že deti už mať nebudú.
Ked si začali vybavovať adopciu,obe otehotneli.Asi pomohlo, že sa nestresovali,ale tešili sa na niečo ...

Bol na nejakom vyšetrení aj Tvoj manžel? Lebo často sa stáva, že sa lieči žena a nakoniec sa zistí, že chyba je u muža.
U muža je takéto vyšetrenie rýchlejšie a bezbolestné,na rozdiel od ženy.
Toto je asi prvé, čo by mali páry riešiť. Najskôr by sa mal dať vyšetriť muž a až po jeho vyšetrení by mala nastúpiť žena. V tomto smere sme my chlapi akosi sebecký. Tiež so to zažil a musím priznať, že nebyť studu, asi by to ani tak dlho netrvalo. Nakoniec stačilo vybrať niekoľko tabletiek a bolo po probléme.
0 0
rybanka rybanka

rybanka je offline (nepripojený) rybanka

betyna8 Pozri príspevok
Podľa Jonášovej metódy sa da urobit zadarmo vypočet aj na tejto stranke http://www.leichte.info/fuer_Frauen/...nisplanung.htm

Rybanka,len tak zo zaujimavosti,skus si ho urobiť a porovnaj s Jonašovým.Potom napíš.Dik
Podľa tohto a ešte iných som sa riadila 3 mesiace, každý ukazoval na iný deň - ale všetky sú predstavované ako Dr. Jonáš - metóda.
Neviem ako to rátajú. Zo zvedavosti som si dala urobiť originál u Dr. Jonáša, zaplatila som za to, ale musím povedať, že som s tým papierom spokojná. Je tam pekne zakreslený deň - najvhodnejší, potom mám aj pohlavie a dala som si aj životaschopnosť plodu. Je tam pekne vysvetlené, čo a ako treba zapisovať, ako sa riadiť. Dokonca je pod želaným pohlavím aj pohlavie dieťaťa, ktoré sa počne po tomto dieťati. Podľa mojich údajov mi napríklad napísal, že v tomto roku by som mala počať dievča, môžem sa pokúsiť aj o chlapca ak chcem podľa výpočtu, ale vyššia pravdepodobnosť je na dievča - čo ma mimochodom teší, lebo už mám chlapca a chcem dievčatko. Už len aby sa mi to podarilo.
Ešte doplním, že mi to nesedí na ten kalendár z tvojho linku. Mám tam iné dni.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

rybanka Pozri príspevok
Podľa tohto a ešte iných som sa riadila 3 mesiace, každý ukazoval na iný deň - ale všetky sú predstavované ako Dr. Jonáš - metóda.
Neviem ako to rátajú. Zo zvedavosti som si dala urobiť originál u Dr. Jonáša, zaplatila som za to, ale musím povedať, že som s tým papierom spokojná. Je tam pekne zakreslený deň - najvhodnejší, potom mám aj pohlavie a dala som si aj životaschopnosť plodu. Je tam pekne vysvetlené, čo a ako treba zapisovať, ako sa riadiť. Dokonca je pod želaným pohlavím aj pohlavie dieťaťa, ktoré sa počne po tomto dieťati. Podľa mojich údajov mi napríklad napísal, že v tomto roku by som mala počať dievča, môžem sa pokúsiť aj o chlapca ak chcem podľa výpočtu, ale vyššia pravdepodobnosť je na dievča - čo ma mimochodom teší, lebo už mám chlapca a chcem dievčatko. Už len aby sa mi to podarilo.
Ešte doplním, že mi to nesedí na ten kalendár z tvojho linku. Mám tam iné dni.
Nech je to ako chce,no aj tak by som sa nespoliehala len na taketo vypocty,no iste si toho citala na nete aj ty dost.Niekomu sa podari a niekomu nie, kazdopadne Ti drzim palceky
0 0
rybanka rybanka

rybanka je offline (nepripojený) rybanka

Máš pravdu. Papier veľa znesie. Ja si hovorím, že čo má byť, to bude, nič nasilu nie je dobré. Tak uvidíme, ako to život zariadi.
A ďakujem.
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

kamarátovi sa to podarilo po 1,5 roku, obaja zdraví, ani lekár nevedel čo im je, ale nakoniec sa to podarilo.

vidíš, niekto si raz vrzne a už sú z toho problémy a niekto to chce a nejde to
0 0
rybanka rybanka

rybanka je offline (nepripojený) rybanka

Tomu sa u nás hovorí "zákon schválnosti". Ale je to tak.
0 0
jun2006 jun2006

jun2006 je offline (nepripojený) jun2006

ivulik1 Pozri príspevok
velmi túžime po bábetku a zatial sa nám nedarí otehotnieť skúšame to už pól roka a zatial nič... skúšali sme rôzne ,,zlepšováky,, ako napr. po styku nohy hore a kyselinu listovú a počítanie plodných a neplodných dní no zatial bez úspechu... vie nám niekto poradiť čo by sme mohli ešte skúsiť aby sa nám to konečne podarilo??? ( lekárka mi povedala že po neuspešnom roku začneme hladať príčinu)
Asi tu so mnou vela ludi nebude suhlasit - ale nemyslim,si ze cakat je dobry napad...

1. posli muza na komplexne vysetrenie spermiogramu a nech mu to spravia najmenej dvaja nezavisli lekari (vacsina je totiz dost tupa) a na vsetky mozne problemy! (to je dolezite, kopec rozborov je len velmi povrchnych!)

2. chod na vysetrenie sama - tentoraz nestracaj cas s lokalnou porodbabou (vacsina je tupa ako rampa) ale si priplat a absolvuj komplexne vysetrenia v specializovanych klinikach (minimalne dve) Najprv si sprav tu vzdialenejsiu od miesta bydliska - potom tu blizsiu.

Podla vysledkov sa zariad. Tak ci tak, z podvedomia to vytlacit nedokazes - a ak je niekde zdravotny problem, aspon budes mat cas na liecbu.

Ver mi, ze najhorsie je cakat 10 rokov a v 40tke zistit, ze uz to pojde len velmi draho a tazko..

Drzim palce

A bud trpezliva - nie sme cigani (v takychto pripadoch bohuzial..)
0 0
ajajaaaj ajajaaaj

ajajaaaj je offline (nepripojený) ajajaaaj

Ahojte... tak my sa uz snazime rok a stale nic... asi po polroku som zacala chodit k lekarke, sledovala mi folikuly a stale mi tvrdila, ze som ok, ze by bolo dobre vysetrit partnera... vysetril jeden lekar, povedal.. zle! potom sme zasli k odbornikovi a ten vysetril tiez a povedal, zle!!! rovno nam dali papier do centra asistovanej reprodukcie a teraz cakame na vstupny pohovor... ale nech mi nikto nehovori, aby som na to nemyslela... jednoducho je to tam a neda sa to vymazat. Pozitivne je to, ze sme to zacali riesit a nespoliehali sme sa na zazracne recepty, vodicky.. uz som tolko penazi vyhodila za vitaminy, tehotenske testy a neviem co este a teraz nas caka umele oplodnenie. Ani to sa nemusi podarit, ale ja verim, ze sa to podari na prvy sup!
0 0
kvalitar kvalitar

kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

Necital som komplet celu diskusiu. Ale znamy mali tiez problem a zacali spolu pit aloe vera gel.(neviem ci sa to tu spominalo) a bud im pomohol ten aloe vera alebo to bolo nejake placebo ale nakoniec im to vyslo. Ja akurat zacianam s touto rastlinou riesit ine svoje zdravotne problemy a zatial sa mi dari.
0 0
shaarka shaarka

shaarka je offline (nepripojený) shaarka

je milion dovodov, preco sa nedari otehotniet, pripadne preco dochadza k potratom.
na tvojom mieste by bolo asi najlepsie zistit, ci mas ovulaciu. nie kazda zena, ktora ma pravidelne menzes, ma aj ovulaciu. dalej: vajicko nemusi byt oplodneniaschopne, vajcovod moze byt nepriechodny, nemusi fungovat zlte teliesko, mozes mat zly hlien braniaci spermiam v pohybe, spermie mozu byt zle alebo ziadne -a to su len zakladne z fyzickych moznosti.
dalej sa jedna o rozne biochemicke procesy a hormonalnu rovnovahu, absenciu roznych vitamoniv a koncime pri psychickom bloku, prilisnom sustredeni sa a pod.
pricina byva naozaj rozna. zalezi od teba, comu sa chces venovat najviac, aky sposob diagnostiky si vyberies a kedy.
su zdrave pary, ktore dieta chcu, ale skratka sa na to upnu a myslia si, ze prirodu obabru. nie je to tak.

zaver: mozes byt ty aj tvoj partner zdravy, ale aj nemusite. zalezi od vasej trpezlivosti, dokedy to budete skusat naslepo. drzim palce.
0 0
patriciak patriciak

patriciak je offline (nepripojený) patriciak

Viem ako sa cítia všetky snažilky a viem, že psychický blok nie je ľahké oklamať. 5 rokov som riešila takýto problém, všetky vyšetrenia boli OK len výsledok neprichádzal. Navštevovala som centrum asistovanej reprodukcie, podstúpila laparoskopiu, aj vyšetrenie priechodnosti vajíčkovodov všetko bolo v poriadku. Môj obdvodný gynekológ mi poradil, aby som si merala plodné a neplodné dni a v období ovulácie asi pol hodinu pred stykom dala tabletku proti bolesti, ktorá uvoľňuje svalstvo (ibalgin). Vysvetlil mi to tak, že psychickou blokáciou môže prísť k tomu, že maternica sa stiahne a spermie do nej nepreniknú, preto treba tabletku na uvolnenie svalstva. Vyskúšala som to pri jednej ovulácii. Neviem či to bola náhoda, ale výsledok má dnes 12 rokov a som veľmi rada, že ju mám. Za pokus to stojí... Prajem všetkým snaživým veľa šťastia....
0 0
žabča žabča

žabča je offline (nepripojený) žabča

Este nedavno som si citala tieto riadky s nadejou, ze aj pre seba najdem nejaky dobry typ ako po roku snazenia otehotniet. A uz je to tu! Moja skusenost: dovolenka nepomohla, zato riadne stresy v praci po dovolenke, ked som este aj ochorela. Vysvetlujem si to znizenim imunity po chorobe a v stresoch.
Kamaratka tiez otehotnela vo velmi stresovom obdobi ked mali prblemy vybavit hypoteku a nasledne sa stahovali.
Takze pravidla asi neexistuju a drzim vetkym palceky!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať