Zavrieť

Porady

Usporiadat
Janiča Janiča

Janiča je offline (nepripojený) Janiča

Poprosila by som ostatných, ktorý majú skúsenosti s účtovaním poplatku za prevod vlastníckych práv k predmetu leasingu, či by sa nevyjadrili k tomuto problému, ktorý je rozoberaný od príspevku č. 12. Ďakujem

A ďakujem aj za názory od Eviny.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

No a tu pripájam toto
http://www.epi.sk/Main/Default.aspx?...D=8288&LngID=0
0 0
Janiča Janiča

Janiča je offline (nepripojený) Janiča

Evina, vrelá vďaka. Tento príspevok to jednoznačne rieši. Takže by som to uzavrela: Poplatok za prevod vlastníckych práv k predmetu leasingu pri uzavretí zmluvy neúčtujeme. Zaúčtuje sa až po skončení leasingu, zrejme na základe faktúry leasingovej spoločnosti, ako poplatok za službu.

Ďakujem Ti za všetok čas venovaný tejto téme, veľmi si mi pomohla.
0 0
seda seda

seda je offline (nepripojený) seda

Dobrý deň, chcem sa Vás opýtať, nákladné vozidlo kúpené na leasing účtujete na základe splátkového kalendára a leasingovej zmluvy? Ide mi o to, že 30.7.07 sme zakúpili vozidlo na leasing, obdržali sme preberací protokol a faktúru od predajcu s uvedeným odberateľom leasingová spoločnosť a s konečným príjemcom našou firmou na hodnotu vozidla, s tým, že je tam odrátaná 50% akontácia. Zatiaľ som zaúčtovala úhradu akontácie a viac nič. Správne rozmýšľam, že ostatné zaúčtujem až po zaslaní dokladov s leasingovej spoločnosti?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať