Zavrieť

Porady

Uhrada fa jej vrátenie a k tomu dobropis

Mozem Vás poprosit o pomoc (som zaciatocník):
prisla nam faktura na materiál vo výske 531 tis. Sk, zauctovala sa a aj sa uhradila v plnej výske. Dodávateľ mam tuto platbuo pár dní vrátil, a obratom nam poslal dobropis na danu fa v plnej výske. Možem Vás poprosit o zaúčtovanie celého tohto kolobehu? Dakujem uz teraz. Dufam, že to nieje popisane komplikovane. Eva
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    eva_v Pozri príspevok
    Mozem Vás poprosit o pomoc (som zaciatocník):
    prisla nam faktura na materiál vo výske 531 tis. Sk, zauctovala sa a aj sa uhradila v plnej výske. Dodávateľ mam tuto platbuo pár dní vrátil, a obratom nam poslal dobropis na danu fa v plnej výske. Možem Vás poprosit o zaúčtovanie celého tohto kolobehu? Dakujem uz teraz. Dufam, že to nieje popisane komplikovane. Eva
    zaúčtovanie fa 501,343/321
    úhrada 321/221
    dobropis -501,-343/-321
    vratka peňazí 221/321

    eva_v je offline (nepripojený) eva_v

    nemam strach sa pustit do novych veci ...viac eva_v
    Vrelá vdaka Vám vsetkým, mam to aj ja tak, ale bola som si istá len na 60%. Mala som pochybnosť s tou vrátenou platbou. Este raz vdaka a pekný den.

    Uhrada fa jej vrátenie a k tomu dobropis

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.