Zavrieť

Porady

MOJSTYL.sk - priekopníci

admin
Týmto pozývam exkluzívne členov Porady na okoštovanie stránky MOJSTYL.sk.
Už niekoľko mesiacov na nej pracujem a už sa dostáva do fázy, kedy by som ju rád spustil pre verejnosť.
Ešte pred tým však privítam všetkých Poraďákov, ktorí si chcú stránku vyskúšať a aj otestovať - pretože ešte sa tam určite nachádzajú chybičky. Niekedy funkčné, ale počítam že hlavne preklepy, pretože texty som písal z rýchlika

Takže príďte a obsaďte si svoje užívateľské mená
Aktívnych členov Porady plánujem aj predregistrovať (čo budú môcť zrušiť), ale najskôr by som sa potešil keby prišlo pár pionierov a poriadne otestovali stránku

Teším sa, prípadne chibyčki nahláste do fórumu na MOJSTYL.sk

www.mojstyl.sk


.
Naposledy upravil Richard : 20.09.08 at 11:24
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Richard Pozri príspevok
Fotka sa dá vymeniť. Pri pôvodnej treba zafajknúť "zmazať". Pridať novú a odoslať celý formulár (nevynechala si túto časť? Niekdy je mylné ukončiť pridávanie fotiek len ich načítaním - treba ešte odoslať celý príspevok...).
Vďaka za reakciu, kým som ten problém tu písala , fotečky sa vymenili, takže je to už v pohode.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Richard Pozri príspevok
Zabudla si heslo? Tu sa dá poslať nové:
http://www.mojstyl.sk/user/password
Richard nezabudla, ale asi som trochu 1x zmätkovala. Idem na to.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A JE TO !!!!
0 0
judy judy

judy je offline (nepripojený) judy

Neviem, ci len mne, ale to biele pozadie mi "bije" do oci
judy
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Kukla som na tvoju stránku, trochu som sa tam pomotala, dačo sa pokúšala urobiť, ale pre mňa je PC a internet niečo nepochopiteľné.
Stránka časom bude určite výborná a tomu verím, dôkazom je tvoja stránka porady, na ktorej začínam byť závislá. Veľmi som si ju obľúbila a preto neviem porovnať tvoju novú stránku, lebo iné ani nenavštevujem.
Obdivujem tvoju prácu.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Písala som odpoveď Fabiane, systém mi dal Fabianin nick. Pozerala som Kuchyne - dalo mi nick Katuška. Menila som svoju totožnosť.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
tak tak :-D
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Už som zase vo svojej koži
0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

Dav Pozri príspevok
Písala som odpoveď Fabiane, systém mi dal Fabianin nick. Pozerala som Kuchyne - dalo mi nick Katuška. Menila som svoju totožnosť.
To bolo milé, pozerám a úúúha niečo v mojom mene a bezo mňa. Som sa teda zasmiala. Tak nakoniec si to bola Ty Dav? Tá tvoja konečná veta sa mi páčila "už som to zase ja".
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať