Zavrieť

Porady

Porada --> bannery --> CPU 100%

V inych prehliadacoch som to este neskusal (mam FF), ale tu na porade, su 2 flashove bannery. Ak tie bannery vidim, tak CPU je 70-100% a kliknutie na odkaz sa strasne predlzi, pokial nabehne stranka. Ak trocha scrollujem nizsie, ze bannery nevidim, tak CPU je v norme cca 8-10% a vsetko ide normalne.
(zeby to boli tak narocne flashe, na CPU ?????)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Robia to oba bannery. Mojstyl mi zaťaží procesor 8 - 12% a ak vidím obidva, tak je zaťaženie 20 - 35%.
    Prehliadač Opera 9.52

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Ale aj tak by ma zaujímalo ako to môže natoľko zaťažiť procesor - že je na stránke banner. Či si na pozadí prezerá môj HDD (žartujem) alebo čo.
    Musí to predsa spúšťať nejaký proces v mojom PC aby sa procesor tak "rozjedoval". Už len pre toto si na takúto reklamu nikdy nekliknem.

    Edit: trochu som sa s tým pohral - v správcovi úloh sa nemení počet spustených procesov. Ak nie je ten banner priamo na obrazovke tak je normálne vyťažený procesor na 1-2% ale ak banner vidím, stúpne zaťaženie procesu Opery na 12 - 17%.
    Naposledy upravil Stevo5 : 21.09.08 at 18:11

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    jj, uz som pisal vyssie, CPU je takmer full, len ak tie bannery vidim, vid screen
    cpu100.jpg  

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Fero11 Pozri príspevok
    jj, uz som pisal vyssie, CPU je takmer full, len ak tie bannery vidim, vid screen
    Odkedy to tu je, tak aj ja mám strašné zamŕzania (syn to volá lagy - to má z World of Warcraft - DotA ).

    Porada --> bannery --> CPU 100%

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.