Zavrieť

Porady

vysoká faktúra od slovanetu

Dobrý den
Chcel by som veďiet či neexistuje nijaký program,ktorým dozvediem kolko som stiahol z internetu. lebo mám obmedzeny internet 2gb a mal bi som platit 320sk a vždy prekročím
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    2 GB balík je dosť malý na sťahovanie údajov z netu. Ja som tiež mal 2 GB ale som zvýšil na 10 aby som neprekročil. Pravda u iného poskytovateľa.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Na meranie dát stiahnutých z internetu je mnoho programov. Ja napr. používam Connection meter - teraz vo verzii 7.2.9. Je v češtine, použiteľný aj ako free ale vtedy je ochudobnený o niekoľko funkcií. Jeho výhoda je, že si sám dokáže "porovnávať" množstvo stiahnutých dát rovno zo stránky poskytovateľa internetového propojenia a toto zobrazovať v malom plávajúcom okne na obrazovke.

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    Nepíšeš, u koho máš internet, T-Com poskytuje priebežné údaje o množstve stuiahnutých a odoslaných dát dosť podrobne, dá ti adresu, heslo a na nej je všetko.

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    petmar Pozri príspevok
    Nepíšeš, u koho máš internet, T-Com poskytuje priebežné údaje o množstve stuiahnutých a odoslaných dát dosť podrobne, dá ti adresu, heslo a na nej je všetko.
    Názov príspevku je "vysoká faktúra od slovanetu" ...... že by mal pripojenie od Slovanetu ?

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    RoccoOne Pozri príspevok
    Dobrý den
    Chcel by som veďiet či neexistuje nijaký program,ktorým dozvediem kolko som stiahol z internetu. lebo mám obmedzeny internet 2gb a mal bi som platit 320sk a vždy prekročím
    Stevo5 Pozri príspevok
    Na meranie dát stiahnutých z internetu je mnoho programov. Ja napr. používam Connection meter - teraz vo verzii 7.2.9. Je v češtine, použiteľný aj ako free ale vtedy je ochudobnený o niekoľko funkcií. Jeho výhoda je, že si sám dokáže "porovnávať" množstvo stiahnutých dát rovno zo stránky poskytovateľa internetového propojenia a toto zobrazovať v malom plávajúcom okne na obrazovke.
    petmar Pozri príspevok
    Nepíšeš, u koho máš internet, T-Com poskytuje priebežné údaje o množstve stuiahnutých a odoslaných dát dosť podrobne, dá ti adresu, heslo a na nej je všetko.
    Slovanet tiež poskytuje priebežné informácie o stave čerpania limitu. Každý deň v čase medzi polnocou a 6 hodinou rannou sa v štatistike objaví aktualizácia kumulatívneho čerpania limitu od začiatku sledovaného obdobia.

    Niečo z mojich skúseností: mám pripojenie rovnakého typu a od rovnakého poskytovateľa už 2,5 roka. Pritom bezmála 2 roky cez také pripojenie fungovali všetky moje pracovné aktivity pri práci z domu pre môjho predchádzajúceho zamestnávateľa.
    K relatívne bezvýznamnému (nie viac ako o 10%) prekročeniu limitu dochádzalo iba výnimočne v čase veľmi intenzívnej zmeny verzií programov u zákazníkov. Nijaký osobitný program na sledovanie premávky som nepoužíval a nepoužívam. Zatiaľ mi vcelku postačovali štatistiky generované poskytovateľom pripojenia.

    scorp je offline (nepripojený) scorp

    Človek, sivý a fúzatý. scorp
    Ano, tato firma je viac menej bez problemov, ale... zazil som s nimi neskutocne problemy, ked beznu sumu za mesiac zvysili 100 krat. Islo o desattisice. Na ich stranke je udaj o stiahnutych datach, ktore som poslal spolu s reklamaciou a bolo vsetko O.K.-uznali svoju chybu. dalsie problemy s nimi boli charakteru:
    prechadzame na iny softver-importom sa stala chyba...
    Osobne si myslim: stahovacom nemoze stacit 2GB mesacne.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    scorp Pozri príspevok
    ...Osobne si myslim: stahovacom nemoze stacit 2GB mesacne.
    Suhlas - nemoze stacit.
    Podla informacii z uvodneho prispevku sa domnievam, ze v tomto pripade si treba limit 2GB ustrazit v pracovnych dnoch.
    Cez vikendy a sviatky sa mozu stahovaci pri tomto type pripojenia "vyblaznit" azda aj viac ako je zdrave.

    vysoká faktúra od slovanetu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.