Zavrieť

Porady

pomoc pre eshop

Dobry den,

som si isty, ze tato tema tu uz vela krat padla, ale pravdupovediac neviem sa vymotat z viacerych okolnosti. Potreboval by som rady od ludi so skusenostou a serioznostou. Podnikal som v brandzi sprostredkovania, atd. No dostal som sa do situacie skusit nieco nove a moj objekt podnikania na privyrobenie korunky navyse je eshop. Viem ze mnozstvo ludi chce zacat a je silna konkurencia, no mam projekt s istym odberom, kde je v podstate eshop len zhromazdenie produktu pre cele slovensko a chcem to riesit dobierkovym systemom. tovar je obchodnym tajomstvom, ale z hladiska otazky urcim ze sa jedna o specialne trvacne potraviny. A mojou otazkou je ci spravne chapem, ze mi staci mat na zivnosti, predaj(velkoobchod,maloobchod)? no a druha vec, neviete mi poradit ci musim mat sklad, ked sa jedna mozno o neskladove zasoby, ale cisto predanie po doruceni konecnemu spotrebitelovi? Este sa chcem taktiez opytat, keby som musel vlastnit sklad, potrebujem specialne povolenie, alebo je nieco extra tovar-potraviny? taktiez by som rad zalozil eshop v mojej firme ohladne strojarskeho priemyslu, je to len mozne doplnkove riesenie predaja. Tam nepotrebujem ziadne specialne povolenia, alebo podobne? Budem vdacny, ak mi niekto pomoze s dokum., alebo zakonmi. Viem ze treba dodrziavat spotrebitelsky zakon. Tak este raz ak smiem vediet nejake presne definicie eshopoveho podnikania, ci je nutnost skladov, a specialne potravin (balenych , dlhotrvajucich). Dakujem za kazdu jednu radu, v zakonoch moc nevycitam a chcem sa vopred vyhnut neprijemnostiam. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Asi som po ránu extra domýšľavá, ale nick zadávateľa otázky mi evokoju tovar, ktorý bude dodávať (can_biz).
    Zvlášť, ked ho popisuje tak tajomne

    canbiz je offline (nepripojený) canbiz

    canbiz
    Tovar dodavame pravidelne ale strojarsky, atd. Co sa tyka potravin, je to len zaciatok a prve skusenosti. LAe ak mate so mnou skusenosti v inej parkete, budem vdacny za vase predstavenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.