Zavrieť

Porady

Môžem pracovať???

Dobrý den.
Som evidovaná na úrade práce ako nezamestnaná, poberám podporu a chcem sa opýtať, či môžem aj pracovať - teda poberať príjem a zárove)n poberať aj podporu v nezamestnanosti. Ak áno, koľko môžem zarobiť mesačne?
Má s tým niekto skúsenosť? Ďakujem.
Hľadala som to na internete, ale všade píšu ináč.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    FAA je offline (nepripojený) FAA

    Som Božie dieťa FAA
    zollerko Pozri príspevok
    Dobrý den.
    Som evidovaná na úrade práce ako nezamestnaná, poberám podporu a chcem sa opýtať, či môžem aj pracovať - teda poberať príjem a zárove)n poberať aj podporu v nezamestnanosti. Ak áno, koľko môžem zarobiť mesačne?
    Má s tým niekto skúsenosť? Ďakujem.
    Hľadala som to na internete, ale všade píšu ináč.
    Najlepšie bude, ked sa budeš informovať na úrade práce, tam ti dajú aktuálnu odpoveď. Nedá mi, aby som nepoznamenal, rozmýšľanie v mantineloch úrad práce - zamestnanie popri tom, nie je to pravé, maximálne na minimálne nutnú dobu, mesiac - dva. Premýšľaj radšej o zvýšení, alebo zmene kvalifikácie, zamestnanie - podnikanie prípadne, príspevok z úradu práce, podľa svojich daností a možností. Premýšľanie podpora + možný vedľajší príjem ťa neposúva vpred, stále budeš obmedzený týmto stropom, a to nieje žiadne terno.
    Naposledy upravil FAA : 23.09.08 at 06:57

    zollerko je offline (nepripojený) zollerko

    zollerko
    KEBY SI BOL 35-ROčNá VDOVA S TROMA MALÝMI DEŤMI, KTORÁ JE NA VšETKO SAMA BEZ AKEJKOLVEK POMOCI, ROZMYšLAL BY SI INAč. aJ TAK DAKUJEM.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    zollerko Pozri príspevok
    KEBY SI BOL 35-ROčNá VDOVA S TROMA MALÝMI DEŤMI, KTORÁ JE NA VšETKO SAMA BEZ AKEJKOLVEK POMOCI, ROZMYšLAL BY SI INAč. aJ TAK DAKUJEM.
    Pozri tu:
    http://www.porada.sk/t80512-p11-doho...tml#post827112

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    zollerko Pozri príspevok
    Dobrý den.
    Som evidovaná na úrade práce ako nezamestnaná, poberám podporu a chcem sa opýtať, či môžem aj pracovať - teda poberať príjem a zárove)n poberať aj podporu v nezamestnanosti. Ak áno, koľko môžem zarobiť mesačne?
    Má s tým niekto skúsenosť? Ďakujem.
    Hľadala som to na internete, ale všade píšu ináč.
    ako evidovaný uchádzač o zamestnanie môžeš na dohodu alebo pracovný pomer na kratší pracovný čas zarobiť 65 % platného živ. minima /živ.minimum je 5390sk/, zvýšeného pri pracovnom pomere o zaplatené poistné. Vzhľadom na rôzny výklad úradu práce, o výške možného zárobku sa informuj priamo na vašom ÚP.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.