Zavrieť

Porady

PROJEKT RD "BUNGALOW 19" OD PRODOMU

DOBRY DEN,RAD BY SOM VAS POPROSIL O VASE NAZORY NA TENTO PROJEKT,KTORY SA CHYSTAM ZAKUPIT.DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zypsik je offline (nepripojený) Zypsik

    Zypsik
    Oki - od zaciatku:
    1. Wecko rovno pri vchodovych dverach - roznasa sa spina po dome (mozno to vykompenzuje to druhe v dome a ked ste vela vonku tak potom OK, netreba sa vyzuvat)
    2. Oddelit kupelnu a WC (je tam na to priestor)
    3. Zrusit ten vyklenok a radsej pouzit "zadverie" pri obyvacke.
    4. Orientacia je nejaka cudna. Ak je obyvacka s terasou na juh, tak je jedna izba a presklena jedalen na sever... Navyse ta severna izba pod tym prestresenim, ved tam cely rok slnko nezasvieti!
    5. Osobne mam rad minimum vedeni po dome, cize kupelna, wc, kuchyna a kotol podla moznosti pokope.

    fefe30 je offline (nepripojený) fefe30

    fefe30
    Mne sa osobne velmi paci. Dobre usporiadanie izieb. Len by som to trosku zvacsil. Kupelka je dost mala, urcite by som ju zvacsil. A rad by som vedel, kde bude plynovy kotol na kurenie ? Myslym, ze do kupelky sa asi nevojde

    Plus by som porozmyslal o pripojení garaze k domu. Lebo urcite chces mat nejake to auticko. Ale inak velmi pekny a vydareny projekt.

    chabby je offline (nepripojený) chabby

    chabby
    Dakujem za nazory.Vdaka Vam som hladal vylepsenie tohto projektu a nasiel som,od spol.Wranders "Alfa 144".Je jednoduchsi a zaroven ma rovnake usporiadanie izieb.Taktiez ho maju aj medzi zrealizovanymi projektami.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    nepodceňuj, že tieto projekty od Wranders nemajú výkaz výmer.

    AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

    AndrejG
    Celkom dobry, ale ten vyklenok na jedalen by som zrusil a tiez tie obluky pri vchode, zbytocne komplikacie a neplnia ziadny ucel, iba komplikuju stavbu.

    Co sa tyka WC pri vchode, to je uplny zaklad, to je tam dobre. Ved kolkokrat clovek ide zvonku spinavy a potrebuje si umyt ruky, alebo si len odbehnut na wc z vonka, nemusi chodit cez pol domu.

    Kupelna je mala, pokial ide o rodinu s detmi, pokial tam budu byvat iba dospeli, je to ok, ale o ten pol meter by sa dala v pohode rozsirit(z kazdej izby staci ubrat 25cm).

    Ale pokial niesu deti, z toho satnika by som urobil druhe wc(z kupelne by bola iba kupelna) a tu izbu vedla spalne by som spojil so spalnou a z vacsej casti tej izby urobil velky satnik.

    PROJEKT RD "BUNGALOW 19" OD PRODOMU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.