Zavrieť

Porady

Hladam krizoveho manazera v oblasti uctovnictva na dobu urcitu 3-6 mesiacov

Pozdravujem,

hladam krizoveho manazera, ktory zastresi nase financne oddelenie po dobu 3-6 mesiacov - pracovny pomer na dobu urcitu. Firma sidli v centre Bratislavy.

Prosim o Vase napady a moznosti.

Monika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hupka je offline (nepripojený) hupka

    uctovnicka hupka
    Dobrý deň, zaujímalo by ma, čo by mal robiť - akú prácu uvedený pracovník.

    moniquea je offline (nepripojený) moniquea

    moniquea
    Dobry den,

    mal by pomoct zastresit poziciu financneho manazera - vedenie financnej uctarne a pomoct prejst cez audit po dobu 3-6 mesiacov. Hlavna financna uctovnicka odchadza na matersku a kym si "vychovame jej nastupkynu z nasich radov financnych uctovniciek, potrebujeme financneho manazera.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ja si myslim, ze clovek, ktory pride ako novy, sa bude tie tri az sest mesiacov len rozkukavat. Ja by som preferovala ustanovit nastupkynu a predchodkynu poprosit, aby jej v zaciatkoch pomohla. Nastupkyna z vasich radov bude mat iste vacsi prehlad o firme ako clovek celkom neznaly pomerov.

    moniquea je offline (nepripojený) moniquea

    moniquea
    Dobry den

    ak by sme to vedeli vyriesit touto formou, uz davno by sme to vyriesili existuju tzv. interim manageri, ktori vyplnia iste obdobie, kedy vo firme chyba nejaky manazer. Su to krizovi manazeri a takeho ja hladam v uctovnictve, my ho nepotrebujeme zaucit do nicoho - nehladame ziadneho juniora, uctovnictvo ma vsade rovnake pravidla... on nema to uctovnictvo robit ako klasicky uctovnik, on ho ma manazersky viest. Rovanko ako bude manazersky viest tim nasich uctovnikov. Existuju aj firmy, ktore sa zaoberaju interim manazmentom. Snad niekto vie, o com hovorim...

    Monika

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    moniquea Pozri príspevok
    Dobry den

    ak by sme to vedeli vyriesit touto formou, uz davno by sme to vyriesili existuju tzv. interim manageri, ktori vyplnia iste obdobie, kedy vo firme chyba nejaky manazer. Su to krizovi manazeri a takeho ja hladam v uctovnictve, my ho nepotrebujeme zaucit do nicoho - nehladame ziadneho juniora, uctovnictvo ma vsade rovnake pravidla... on nema to uctovnictvo robit ako klasicky uctovnik, on ho ma manazersky viest. Rovanko ako bude manazersky viest tim nasich uctovnikov. Existuju aj firmy, ktore sa zaoberaju interim manazmentom. Snad niekto vie, o com hovorim...

    Monika
    Viem presne o čom hovoríš. Finančný manažér + z Vašich radov už vytypovaná nástupkyňa ruka v ruke 3 až 6 mesiacov. Postačujúce.

    endka je offline (nepripojený) endka

    endka
    dobry den

    nechcem a ani nemozem odporucit samu seba, ale mozno by som o danu pracu mala zaujem. zavisi na detailoch a podmienkach...

    predpoklady a skusenosti mam...

    ak mate zaujem, ozvite sa mi.

    dakujem.

    anna

    janiana je offline (nepripojený) janiana

    janiana
    Dobrý deň,
    potrebovala by som presne vedieť v ktorom meste to potrebujete, možno by som mala záujem. Som SZČO. Bola by som rada, keby ste sa mi ozvali.
    S pozdravom Jana

    Tatiana 1 je offline (nepripojený) Tatiana 1

    Tatiana 1
    dobry den,
    mohla by som pomoct, mam niekolko rocnu prax v managerskych poziciach tykajucich sa ekonomiky, uctovnictva. V priprade zaujmu zaslem prehlad mojej profesionalnej praxe.

    T.

    actsro je offline (nepripojený) actsro

    actsro
    Dobry den, s interim management mame skusenosti. Ak este je Vasa ponuka aktualna, bez obav nas kontaktujte. S pozdravom A. CRAFT TEAM s.r.o. (info@actsro.sk)

    Hladam krizoveho manazera v oblasti uctovnictva na dobu urcitu 3-6 mesiacov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.