Zavrieť

Porady

Postupy účtovania

Prosím Vás má niekto nejaké postupy účtovania( nejaké príklady a pod.), nie samotný zákon, ale nejaké vlastné alebo zoskenované v elektronickej forme ktoré by mohli pomôcť pri účtovaní. Ďakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Odporúčam účtovné súvzťažnosti od Poradcu podnikateľa. Alebo objednaj si na tel.č.02/54432022 -ESET s.r.o, ak ešte funguje tá firma Postupy účtovania a rámcová účtová osnova pre podnikateľov, ja ju mám zo školenia a občas mi pomôže.

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    Stačí vliezť do hociktorého kníhkupectva, vydal to poradca podnikateľa - účtovné súvzťažnosti, praktická príručka pre podnikateľov.. veľmi dobrá publikácia... stojí 399,- Sk

    juko je offline (nepripojený) juko

    štátny zamestnanec juko
    Účtovné súvzťažnosti je super knižka ale na príklady je lepšia Nový pomocník účtovníka (zbierka riešených príkladov z účtovníctva) od Spitzovej a kol. Publikácia je odporúčaná aj Ministerstvom školstva.Stojí 330,-Sk

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    PU: okrem Poradcu ja ešte používam aj knižku od Ing. Anny Cenigovej: Podvojné účtovníctvo podnikateľov, tam máš aj okolo účtov viac porozpisované.

    juko je offline (nepripojený) juko

    štátny zamestnanec juko
    niekde som čítal, že je rozobraná a ďalšie vydanie má výjsť v júni t.r.

    juko je offline (nepripojený) juko

    štátny zamestnanec juko
    Dik. Ale zrejme aj oni budú musieť čakať až kým nevytlačia ďalšie vydanie.

    mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

    optimistka mlyn16
    Toto je téma: jednoduché účtovníctvo. Cenigovej súvzťažnosti sú pre podvojné účtovníctvo alebo vydala aj pre jednoduché?

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    juko
    niekde som čítal, že je rozobraná a ďalšie vydanie má výjsť v júni t.r.
    Aspoň bude zaktualizované.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.