Zavrieť

Porady

ako začať?

Dobrý deň, som tu nová a snažím sa nájsť odpovede, ale nie tak celkom sa mi to darí. Preto sa chcem opýtať priamo.
S podnikaním nemám žiadne skúsenosti, som skôr vedec. Som chemička a chcela by som si urobiť menšie laboratórium na výrobu vybraných potravinových prísad.
Čo som sa tu už dopátrala: Musím si zriadiť živnostenský list, zaregistrovať sa na daňovom úrade, v zdravotnej poisťovni, požiadať o povolenie prevádzky mesto (priestory sú riešené prenájmom, len ich treba trochu upraviť); ďalej asi osloviť inšpektorát práce (kvôli zamestnancovi), hygienu, technickú inšpekciu (asi až keď bude zariadenie), veterinu (asi až keď prevádzka začne), hasičov; vypracovať bozp, haccp, prevádzkový a sanitačný poriadok, pre zamestnanca zabezpečiť nejakú zdravotnú starostlivosť či čo.
Bol by niekto scopný a ochotný mi poradiť, ako si usporiadať poradie a doplniť, čo mi tam chýba? Vraj sa treba ponáhľať, lebo niektoré lajstrá platia len obmedzene...
Je niekde nejaká "príručka" pre podnikateľov - začiatočníkov?
Za akúkoľvek účinnú radu veľmi ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anna2727 je offline (nepripojený) anna2727

    anna2727
    Ďakujem, po ďalších dňoch intenzívneho klikania som tu našla ešte hodne užitočných informácií (Lenka, máš môj obdiv). Ale menej už o výrobe, skôr som narážala na reštiky a pod.
    Napríklad, môžem si vybavenie výrobne pozháňať aj z druhej ruky, alebo to všetko musí byť od certifikovaného výrobcu a ešte to musí overiť aj nejaká inštitúcia (metrológia?) ? Mám na mysli "prístroje", ako chladnička, pec, váhy, príp. centrifúga... A môžem si vôbec výrobničku zariadiť podľa svojich predstáv, bez obmedzení? Lebo zatiaľ som sa nikde nedopátrala nejakých predpisov ohľadom toho, čo všetko musí byť v takých priestoroch (myslím tým technické/technologické vybavenie). Na hygiene mi povedali, že si to mám zariadiť a ak sa im tam niečo nebude páčiť, tak to prerobím alebo doplním. (Nie je to trochu kontraproduktívne?) A budem si môcť popri štandardnej výrobe "vymýšľať a tvoriť" nové produkty podľa vlastných nápadov? Lebo v tom prípade ťažko do HACCP popíšem postup, keď si ho budem vymýšľať ad hoc....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.