Zavrieť

Porady

Garážová brána

Ahojte,
plánujeme si dať novú garážovú bránu a rozmýšľame medzi Hörmann a Olymps Door . Ktorú máte Vy, ktorú by ste odporúčali? Ďakujem !!








------reklama-----------
www.cenoveponuky.sk/garazove_brany
Naposledy upravil Richard : 07.05.09 at 21:55
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Beella Pozri príspevok
    Ahojte,
    plánujeme si dať novú garážovú bránu a rozmýšľame medzi Hörmann a Olymps Door . Ktorú máte Vy, ktorú by ste odporúčali? Ďakujem !!
    Ja mam noname a prave ku zateplujem polystyrenom.
    http://picasaweb.google.com/duves1/G...30825826850610

    Beella je offline (nepripojený) Beella

    Beella
    To mas presne ako my teraz. V nasom velmi blizkom okoli su predajcovia "len" na tieto dve znacky. Odporucanie mame na pana z Dunajskej Stredy, ale to je k nam takmer 200 km - takze nehrozi.

    Milan.Žiška je offline (nepripojený) Milan.Žiška

    Milan.Žiška
    Ja mam segmentovú od Danterovcov, ešte s pôvodným motorom (už ho robia s novým), a nemal som "zatiaľ" problémy a funguje.
    Nie je to nič exklusiv ale stačí. Je aj zateplená - v garáži fugujem papučkách a tričku. Veľa zálež ako ti ju osadia a namontujú. Údržba len mazanie vodiacich lyžín a dotiahnutie uvoľnenej skrutky na ručnom otváraní z vnútra.

    Beella je offline (nepripojený) Beella

    Beella
    Milan, dakujem. Tam akurat manzel vcera pisal poziadavku o zacenenie, lebo mu to vraj odporucal kolega

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.