Zavrieť

Porady

Náš splnený kúpelňový sen

Fuzo Fuzo

Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

Tak konečne máme prerábku za sebou, takže pridávam fotky našej novej kúpelky, to čo sa nám podarilo vytvoriť zo starého 40 ročného bytového jadra, ja som nakoniec vybral obkladačky keďže moja manželka sa nevedela rozhodnúť, na druhej strane ona vymyslela potom 3D návrh a všetko čo do kúpelne patrí, a napriek mojim počiatočným výhradám musím konštatovať, že sme veľmi spokojní je to veľká zmena.
Naposledy upravil Fuzo : 12.10.08 at 01:46
Usporiadat
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
evina Pozri príspevok
U nás je to aj v prípade jednej ...myslím tá obsadená kúpelňa aj 3x za deň - ráno, na rande, večer
My sme to absolvovali aj s chlapcami

PS: Nezabudnite vaňu kupovať aj podľa svojich rozmerov, aby ste nedopadli ako ja: mám iba sprchovací kút a manžel aj vaňu, pretože sa do nej zmestí.
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

Kazu Pozri príspevok
To je veľmi pekná kúpeľňa.
WC v kúpelni je veľmi nepraktická vec pri viacčlennej domácnosti. A keď máš napr. 3 dospievajúce dcéry tak nemáš šancu sa dostať na WC, lebo stále je nejaká baba zalezená v kúpeľni. A keď už sa ti podarí ukoristiť si kúsok súkromia tak ti búchajú na dvere a bojíš sa aj uľaviť si, lebo budú pre jeden krát všetky ohŕňať nosy aj 14 dní
Tak to je jasne, ked ide napr. o byt a je jedna kupelna, tak nemoze byt spolu s wc. Ale pokial je samostatne wc, tak druhe bonusove v kupelni je len dobre. Ja som skor narazal na to, ze niektorym ludom vyslovene prekaza ta zachodova misa v kupelni...
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Tiež odporúčam väčšiu vaňu, my sme dali 150cm, a je to fakt málo. Chcela som väčšiu, no kúpeľňa je dlhá a úzka, preto ju bolo treba "zoštvorcovať" uložením vane pod okno. Nuž, dizajn nebýva pohodlný... :-(
0 0
SYLVVIA SYLVVIA

SYLVVIA je offline (nepripojený) SYLVVIA

my sme prave "v prarabke", zatial, dve izby pre decká, obyvacka a kuchyna, o kupelni iba snivame, ale toto je skvela inspiracia. si naozaj sikovny chlapik ;o)
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať