Zavrieť

Porady

Google - obľúbené položky

Prosím poradiť, ako sa dajú zorganizovať oblúbené položky.Mám ich dosť a nejakú vyhľadať mi trvá dlho. Dajú sa uložiť do najakého spoločného adresára podľa zaáujmu (napr:s názvom "stavby a materialy" a.i.). Pár krát som sa o to pokúšala, ale bez efektu, dokonca mi niekoré adrasy sa stratili.Asi niečo robím zle aale holt, neviem to zistiť ako na to, lebo ak kliknem na zorganizovať a chcem si dať poradiť (t.j.kliknem na ?) neotvorí sa mi pomocník.
Ďakujem vopred
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    Neviem ci dobre chapem otazke, ak ano, tak som sa s tym este nestretol, ak nie, tak mam otazku aj ja. Nemyslis nahodou usporiadanie oblubenych zaloziek vo svojom internetovom prehliadaci?
    Vo firefoxe sa tato moznost vola "spravovat zalozky" je pod menu "zalozky" a otvara sa tiez skratkou ctrl+shift+B

    Theo je offline (nepripojený) Theo

    dôchodca Theo
    Zitulda Pozri príspevok
    Prosím poradiť, ako sa dajú zorganizovať oblúbené položky.Mám ich dosť a nejakú vyhľadať mi trvá dlho. Dajú sa uložiť do najakého spoločného adresára podľa zaáujmu (napr:s názvom "stavby a materialy" a.i.). Pár krát som sa o to pokúšala, ale bez efektu, dokonca mi niekoré adrasy sa stratili.Asi niečo robím zle aale holt, neviem to zistiť ako na to, lebo ak kliknem na zorganizovať a chcem si dať poradiť (t.j.kliknem na ?) neotvorí sa mi pomocník.
    Ďakujem vopred
    Nie náhodou v IE zorganizovať obľúbené?Tam je to pomerne jednoduché.

    Jurho je offline (nepripojený) Jurho

    Jurho
    Jedna podotazočka k tomuto -
    Kde presne sa ukladajú do PC linky, ktoré dám do G. Chrome.....?
    POzeral som tam, kde sa ukladali-z IE - (C/MyDocu/Admin/... Favorites....)
    ale tam sa nové, čo pridám do chromu - neukladajú a nemožem to nikde v PC nájsť.......


    ???
    vdaka

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Theo Pozri príspevok
    Nie náhodou v IE zorganizovať obľúbené?Tam je to pomerne jednoduché.
    Na hlavnej strane okna v ľavo teraz mám otvorenú poradu mám uložené obľubené položky - no áno na IE ak kliknem na zorganizovať otvorí sa mi iné okienko a tam v pravo hore je otáznik - ten som myslela že je nápoveda.
    Ak je to jednochuché Theo - prosím poraď. A ja Ti vopred ďakujem.

    Theo je offline (nepripojený) Theo

    dôchodca Theo
    Zitulda Pozri príspevok
    Na hlavnej strane okna v ľavo teraz mám otvorenú poradu mám uložené obľubené položky - no áno na IE ak kliknem na zorganizovať otvorí sa mi iné okienko a tam v pravo hore je otáznik - ten som myslela že je nápoveda.
    Ak je to jednochuché Theo - prosím poraď. A ja Ti vopred ďakujem.
    Aby som presne vedel odpovedať-prosím napíš,aký máš IExploner.
    Máš v hornom riadku od ľava-FILE-EDIT-Favorites-Tools-HELP ?

    Theo je offline (nepripojený) Theo

    dôchodca Theo
    Theo Pozri príspevok
    Aby som presne vedel odpovedať-prosím napíš,aký máš IExploner.
    Máš v hornom riadku od ľava-FILE-EDIT-Favorites-Tools-HELP ?
    Ty si asi pozerala vo Favorites druhý riadok zvrchu?!Pod otáznikom by mali byť podľa mena,alebo dátumu uvedené všetky web adresy.No tu ich môžeš aj organizovať/zoraďovať.Pridať novú obľúbenú-stačíklik na FAVORITE-vrchný riadok:Add to favorites a budeš mať sledovanú stránku pridanú medzi obľúbenými.Názov môžeš zmeniť ešte pred uložením/ale aj po uložení v ORGANIZE

    Google - obľúbené položky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.