Zavrieť

Porady

Nová farba pre laminátovú podlahu

Chcela by som sa Vás opýtať, či nemáte niekto skúsenosť so zmenou farby laminátovej plávajúcej podlahy. Existuje dáky vhodný náter, aby som rôznofarebné podlahy v jednotlivých miestnostiach aspoň trocha zjednotila? Podlahy som robila postupne (ako vyšlo) a teraz mi to vadí, že je každá iná. Ďakujem za všetky rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

    josiph68
    laminátová plávajúca podlaha sa nemaľuje!!!
    lamino-je umelina.v zásade je to "lisovaný papier potiahnutý samolepiacou tapetou"!to je len pre vysvetlenie.

    feron je offline (nepripojený) feron

    feron
    namaľovať laminátovú podlahu musí byť drina (podľa toho čo píšeš, asi nemáš garsónku, alebo žeby práve to bol problém?). A keby si to aj vymaľovala, efekt by bol asi veľmi otázny. Ak to financie dovoľujú, tak radšej nevyhovujúce parkety vymeň. Alebo to skús koberčekmi či inými doplnkami. Alebo si nájdi niečo, na čo sa budeš pozerať vo výške očí, nepozeraj len pod nohy.

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Ďakujem, asi bude najlepšie pozerať sa na niečo vyššie ako na podlahu a nájsť si niečo iné čo mi vadí (menej náročné na odstránenie). :-)

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    josiph68 Pozri príspevok
    laminátová plávajúca podlaha sa nemaľuje!!!
    lamino-je umelina.v zásade je to "lisovaný papier potiahnutý samolepiacou tapetou"!to je len pre vysvetlenie.
    Ja viem, ale čo keby náhodou....

    josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

    josiph68
    dobre dá sa všetko natrieť,ale ako dlho to vydrží a ako to bude vyzerať?striekané a maľované je rozdieľ.chôdza časom zničí farbu a začne ti odkrývať pôvodný odtieň.ak-tak natrieť,prebrúsiť,natrieť,a farba nie akryl,ale syntetika.ta parketa je nesavá a to je zlé.

    Nová farba pre laminátovú podlahu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.